Whatsapp'da İllegal Olarak Yönetici Olma

13 Kas 2021
29
19
Türkiye/Ankara
Ben bir whatsapp grubunda yönetici olmak istiyorum internette bir kaç yönetici olmak için kod kullanıldığını gördüm açıkçası bunun gercek olduğunu düşünmüyorum bu konuda yardim edebilirmisiniz.

Konu yanlış yere açtım silebilirmisiniz

Son düzenleme:
13 Kas 2021
29
19
Türkiye/Ankara

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
16
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,
Bunun için WhatsApp'ı kırmanız lazım. Ki çok zor olduğuna eminim. Onun yerine daha kolay diyebileceğimiz saldırılar yapabilirsiniz. Örneğin hedefe bir Trojan/RAT yedirerek hedef cihaza girip kendinizi yönetici yapabilirsiniz. Ya da hiç kendinizi yönetici yapmanıza gerek kalmadan, zaten yönetici olan adamın cihazına girdiğiniz için oradan zaten bir yönetici gibi istediğinizi yapabilirsiniz. Hem dikkat çekmezsiniz hem de işinizi görmüş olursunuz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.