WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihtilal22

Yeni üye
22 Haz 2014
2
0
Bluestacksa whatsappi indirdim k7deki numarami yazdim 5dk sms dogrulamasini gectikten sonra beni ara yaptim sorun yok buraya kadar hata vermedi ama k7 e mail gelmiyor onu nasil cozucem

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Bluestacksa whatsappi indirdim k7deki numarami yazdim 5dk sms dogrulamasini gectikten sonra beni ara yaptim sorun yok buraya kadar hata vermedi ama k7 e mail gelmiyor onu nasil cozucem

Sırf sen böyle dediğin için yeni bi numara alarak tekrar denedim onay mesajını aldım . Yeni bi numarayla dene birde vatsapta ülkeyi de canada olarak değiştirerek dene

Güzel paylaşım +++

sağolasın :)

eyvallah :)

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Dostum ıyı guzel de bu aldıgın sahte numara degıl kı. Seslı mesaj ve faks okuma servısı bir de alıntı deseydin iyi olurdu.

Son düzenleme:

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Dostum ıyı guzel de bu aldıgın sahte numara degıl kı. Seslı mesaj ve faks okuma servısı bir de alıntı deseydin iyi olurdu.

Geçici numara bunlar Türk numarası değil sonuçta ha sahte de ha sesli faks de . Öyle yazsaydım burdaki adamlar çok mu anlayacaktı konunun aslını ? Türk forumlarına baktığımda da herkes benden alıntı yapmış . Yabancıları kaynak göstereceksen gösterme. Ayrıca anlatım da tamamen bana ait . Konuyu lekeleme lütfen

Refaccc

Yeni üye
25 Şub 2014
33
0
Malum facebook doğrulama için telefon istiyor. Bu yöntemle doğrulatmak olabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.