WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurer98

Yeni üye
12 Ocak 2011
19
0
hocam program hala etkin mi voxox number ile whatsapp kurdum ama istediğim numarayla arama yapamıyorum kendimi arattırıyorum caller id ye yazdığımdan farklı bir numara beni arıyor. her denediğimde başka bir numara arıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
hocam program hala etkin mi voxox number ile whatsapp kurdum ama istediğim numarayla arama yapamıyorum kendimi arattırıyorum caller id ye yazdığımdan farklı bir numara beni arıyor. her denediğimde başka bir numara arıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

Caller id ye 900534 ile başla olmazsa

onurer98

Yeni üye
12 Ocak 2011
19
0
Caller id ye 900534 ile başla olmazsa

gece olmamisti ama bugun denedigimde calisti bazen yine rasgele numaralar oluyor ama. merak ettim arayan numaralardan birini aradim. bu program hakkında bir bilgisinin olmadığını söyledi. birde whatsappa nasil ayarlaacagiz. numarayi voxox number oluyor ama caller id ye yazdığımızin olmasını nasil sağlayabiliriz?

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
gece olmamisti ama bugun denedigimde calisti bazen yine rasgele numaralar oluyor ama. merak ettim arayan numaralardan birini aradim. bu program hakkında bir bilgisinin olmadığını söyledi. birde whatsappa nasil ayarlaacagiz. numarayi voxox number oluyor ama caller id ye yazdığımızin olmasını nasil sağlayabiliriz?

arada olmuyor . Arayan numaraların haberi olmuyor evet . Vatsapa da malesef voxox number dan açabiliyoruz sadece

johntiger

Üye
10 Nis 2012
120
0
Selam kardeşim denedim sadece mesaj gönderebiliyorum bakiyeden 0,02 dolar düşüyor arama yapamadım ve en önemlisi whatsapp ta yazıyorum numarayı +1 Amerika samoa seçiyorum numaramı yazıyorum ama mesaj felan gelmiyor 1 saat bekle vs diyor aramayı seçiyorum yine aynı nasıl yapabilirim whatsapı

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Selam kardeşim denedim sadece mesaj gönderebiliyorum bakiyeden 0,02 dolar düşüyor arama yapamadım ve en önemlisi whatsapp ta yazıyorum numarayı +1 Amerika samoa seçiyorum numaramı yazıyorum ama mesaj felan gelmiyor 1 saat bekle vs diyor aramayı seçiyorum yine aynı nasıl yapabilirim whatsapı

Denedim kendi numaramda şuan mesaj geliyor istersen tw at

Araştırıp bizim için konu açtığın için sağolasın ustam

Eyvallah kardeşim benim işine yaradıysa ne mutlu

r0ss3n3r1

Yeni üye
2 Tem 2014
3
0

kardesim sen onu (United States +1) yap

htafurkan

Yeni üye
16 Eki 2013
38
0
Çok teşekkür ederim kardeşim. Ama bir sorunum var
1 dolar para veriyorya. Bu para bitti bu parayı kendim para harcamadan bedava yapma bug varmı :D

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Teşekkürler dostum, sosyal mühendislikle uğraşanların çok işine yarayabilir :)

TheSavas

Yeni üye
23 Ocak 2008
5
0
Hocam İphone Kullanıcıyım Öncelikkle cok sağlam konu teşekkürler

Voxox u iostan kurdum kayıt oldum 1 doları aldım bi numara aramaya çalısıyorum NoSignal voxox is unavailable ve connecting yani bağllanamıyor? ayrıca numarayı değiştirme bölümünü tekrar anlatabilirmisin

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Hocam İphone Kullanıcıyım Öncelikkle cok sağlam konu teşekkürler

Voxox u iostan kurdum kayıt oldum 1 doları aldım bi numara aramaya çalısıyorum NoSignal voxox is unavailable ve connecting yani bağllanamıyor? ayrıca numarayı değiştirme bölümünü tekrar anlatabilirmisin

internet bağlantın olması lazım arama sırasında ondan olabilir yada başka bi ağa bağlanıpta deneyebilirsin. Çözümünü bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.