Whatshapp Basanlar için +90 alma methodu

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
x1ZSAQ.png

Methot biraz eski, ben en son 6 ay önce denedim, olumlu sonuç almıştım. Bu yüzden şuanki durumu ne, tam olarak bilmiyorum...

Methot:

Öncelikle TürkTelekom Kulübe Kartlarından alıcaz. Bu Kartlardan 1 Tane Alın En Ucuzu 4TL Vs
Daha Sonrasında Kulübeye Gidin . Whatsapp'a Girin Kart Numarasını Yazın Sms Göndercek. Fakat Kulübeye Sms Gelmediği İçin 1 Dakika Sonra Beni Ara Seçeneğine Tıklayın.
Ve Daha Sonrasında Whatsapp'dan Kulübeye Arama Gelecek Kart Takılıyken. Kodu söyleyecek, giriceksiniz. Ve numara elinizde hayırlı olsun.

x1ZyNb.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.