Whmcs tema

akmed2121

Yeni üye
24 Mar 2018
29
0
Merhaba Arkadaşlar İnternet'ten Xone Teması İndirdim Üye Kayıt Ol Bölümü Çalışıyor Ama Eksiklikler Şablonları Falan Yok Düzensiz Gözüküyor. Ve Müşteri Girişine Girmiyor clientarea.php yapınca beyaz sayfa açılıyor sonra yenilenip anasayfaya tekrar atıyor Çoğu Yerini Düzenledim Herşeyi Sorunsuz Çalışıyor Sadece Müşteri Girişinde Sorun Yaşıyorum Yardımcı Olabilecekler ÖM ATSIN ACİL !
NOT: Kayıt Olunca Müşteri Paneline Giriyor ! Çıkış Yapıldıktan Sonra aynı hesaba Girilmiyor Çünkü Müşteri Girişi Çalışmıyor!
ÖRNEK 1!
https://i.hizliresim.com/ZXErAo.png
ÖRNEK 2!
https://i.hizliresim.com/ADkoEq.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,434
1
787
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Site ismi reklama girmektedir üstünü karalarsınız sevinirim üye kısmına gelir isek korumadan dolayı giriş yapmamaktadık whmcs paneline giriş yapın Kurulum > Genel Ayarlar > Güvenlik > Captcha Form Korumasını daima kapalı yaparsanız düzelecektir

Son düzenleme:

akmed2121

Yeni üye
24 Mar 2018
29
0
Düzelmedi !

Merhabalar ;

Site ismi reklama girmektedir üstünü karalarsınız sevinirim üye kısmına gelir isek korumadan dolayı giriş yapmamaktadık whmcs paneline giriş yapın Kurulum > Genel Ayarlar > Güvenlik > Captcha Form Korumasını daima kapalı yaparsanız düzelecektir

Reis Müşteri Paneline Giriş Yap Diyince Sayfa Kendini Yenileyip Anasayfaya Atıyor Hiç Müşteri Girişi Bölümü Falan Açılmıyor Acaba Lisanslı yada Dosyada Eksiklik Olabilir mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.