GNU/Linux Wifi Hack / WifiSlax

Manevra34

Yeni üye
22 Haz 2021
36
0
29
Merhaba arkadaşlar wifislax ile cok deneme yaptım artık fake modem olusturmuyor oluştursa bıle ag gıdıp gelıyor bazen baglanıyor baglansa bıle şifre girme ekranı gelmıyor wifimosy ewıltwın atacck denedım onda oldu ılk basta ag olusturdu baglanınca şifre ekranı geldı ama sonra tekrar denemeye basladım oda olmuyor artık yardımcı olacak varmı yada baska wıfı hack yontemı varmı kesın kırabılecıgımız kalı lınuc fluxıon denedım orda da olmadı aynı sorun orda da var onceden oluyordu sımdı olmuyor yardımcı olursanız sevınırım

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,034
103
TC

Manevra34

Yeni üye
22 Haz 2021
36
0
29
Handshake yakalıyorum onda sıkıntı yok suan fake modem olusturdu ama baglanınca şifre ekranı gelmıyor

şimdi fluxion yada evil atağa girdin monitor moduna aldın adamları ağdan attı ya sonra sen telefondan yanlış bi şifre salla şifre önemli değil hemen yukarıya handshake düşecek tamam sende atak dersin adamı beklersin
Şifre ekranı gelmıyor sorun orda zaten orayı acsak tamam olcak

şimdi fluxion yada evil atağa girdin monitor moduna aldın adamları ağdan attı ya sonra sen telefondan yanlış bi şifre salla şifre önemli değil hemen yukarıya handshake düşecek tamam sende atak dersin adamı beklersin
Ayrıca handsake yakalamadan nasıl fake modem olussun?

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,034
103
TC

yukarıda handshake yazıyor bunu sen kendi cihazınla yapacan sala bi şifre meseka 123456 de maksat o yazı çıkacak
ve bu sayfaya gel

sorunu resmini at yardımcı olayım

aldığın hata nedir açıkla yada resim at

Manevra34

Yeni üye
22 Haz 2021
36
0
29
aldığın hata nedir açıkla yada resim at
Hata almıyorum bak sımdı handshake yakalıyorum tammı fake modem olusturma bolumune gelıyorum olusturuyor fake modem kendım baglanmaya calısıyorum baglanmıyor baglansa bıle ekran baglandı sımgesı va cıkmıyor fıxmı yedı acaba
resım atmama gerek yok kı fake modem olusturmuyor ıste

Manevra34

Yeni üye
22 Haz 2021
36
0
29
fix yemesi mümkün değil ancak wifi adaptörünü markası nedir 4.1.1 yada 4.1.2 kulanın leptopun kartıyla biraz zor olur
Dun everest 716 aldım lınux uyumlu wifislax 641.1 surumunu kullanıyorum en son surumu ındırıyımmı ?

fix yemesi mümkün değil ancak wifi adaptörünü markası nedir 4.1.1 yada 4.1.2 kulanın leptopun kartıyla biraz zor olur
Daha once laptop kartı ıle kırmıstım ama suankı pc degıl baska bı laptoptu adaptor var ama bıde son surum wıfıslax deneyım

Tcspy

Uzman üye
5 Eki 2019
1,034
103
TC
4.1.1 ve 4.1.2 stabil onları denemelisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.