GNU/Linux Wifi Hack / WifiSlax

Manevra34

Yeni üye
22 Haz 2021
36
0
29
Merhaba arkadaşlar wifislax ile cok deneme yaptım artık fake modem olusturmuyor oluştursa bıle ag gıdıp gelıyor bazen baglanıyor baglansa bıle şifre girme ekranı gelmıyor wifimosy ewıltwın atacck denedım onda oldu ılk basta ag olusturdu baglanınca şifre ekranı geldı ama sonra tekrar denemeye basladım oda olmuyor artık yardımcı olacak varmı yada baska wıfı hack yontemı varmı kesın kırabılecıgımız kalı lınuc fluxıon denedım orda da olmadı aynı sorun orda da var onceden oluyordu sımdı olmuyor yardımcı olursanız sevınırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.