Wifi Kırma Olumlu Sonuç (RESİMLİ ANLATIM)

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
wifi wps ile telde bile kırılıyor :) ondan daha kısa sürede wifi wpa wps tester << telin rootluysa güzel program

TurkPow

Yeni üye
18 Mar 2018
24
0
İnicar JumpStart'a tıklıyorum fakat bekliyorum bekliyorum birşey olmuyor.Çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi?

TurkPow

Yeni üye
18 Mar 2018
24
0
İnicar JumpStart'a tıklıyorum şifre falan kırmıyor.Wifi Wps zaten.Ama bu programın işe yaradığı yok

garsamba

Üye
9 Ara 2017
86
0
Dumpper la yani Jumpstart la andoriddeki wpa wps tester yada androdumpper aynı mantıkla çalışır. İkiside aynı işleri görür. Hatta pc deki dumpper wps kilitlenmezse brute force yaparak modemi kırana (wps kodunu bulana) kadar saatlerce dener tüm sayıları.

Wps wpa tester in 2 dk kırdığı wifiyi PC de dumpper de 1-1,5 dakikada kırar (işlemci ve pc özellikleri tepkimesi yüksek olduğu için).

Şöyle basitleştirelim biz;

Telefonu işe katmadan direk pc üzerinden dumpperla kıralım. Kırdığı zaman pc yi bağlıyor zaten. sağ alt köşe wifiden bağlandığımız modeme sağ tıklayıp özelliklerden Karakterleri göster diyelim yeter.

Bilmeyen arkadaşlarım çoktur; Dumpper kırdığı wifinin bilgilerini txt yaparak kendi klasörüne atar ! Dumpperin kurulduğu/çalıştığı klasöre gidin kırdığınmodem.txt isimli dosyayı açın size o modemin mac ssid wpa şifresi wps pin kodu ve modem marka özellikleri vs yazılı raporu verir. Yani ilerde şifre değişse bile wps elimizde olduğu için dumpper yada androiddeki kırıcılara manuel olarak girdiğimizde tekrar bağlanabiliriz. Ta ki kullanıcı wps yi kapatana kadar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.