Wifi Kırma Yöntemi DjArmy Farkı İle. Toplanın

DjArmy

Üye
4 Haz 2015
75
0
Gereksimler ;
Android Telefon

Nasıl Yapılır ?
1- Google Play'den : WPS PIN Auditor ( Bunu Dumpper Programı olarak görebilirsiniz ) indiriyoruz.

2- programı kurup açıyoruz. ağları bulduktan sonra bize modemleri default pin'leri veriyor.

3- programı kapatıyoruz ve kablosuz ağ arıyoruz daha önceden pin'ini aldığımız kablosuz ağa giriyoruz
şifre sorduğunda altta gelişmişe basıyoruz.

4- ardından wps girişi gibi bir seçenek olması ( tam bilmiyorum kurcalarsanız bulursunuz. ) lazım oraya kopyaladığımız
pin'i yapıştırıp giriyoruz bu kadar. ( Buda android'deki Jumpstart kendi içinde tümleşik )

:RpS_thumbup:

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
dostm gelişmiş seçeneklerde wps pin diye bişey yok ama wifileri seçme alanında wifinin adının altında wps uygun yazıyor ona giriyorum gelişmiş seçenekleri göster var tıklıyorum ama bişey yok orada wps ile ilgili yardımcı olurmusun kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.