wifi problemi

Beatmaker

Yeni üye
24 Nis 2020
34
3
macera dolu amerika
wifi'mde bir sıkıntı var ve wifi benim adıma olmadığı için türkcell i aradığımda birşey yapamıyorum, hiçbir bir oyuna giriş yapamıyorum bağlantı sorunu var diyor ve linklere de tıklayınca açmıyor yine bağlantı problemi yaşandı yazıyor ve normal şekilde googleye sitenin adını yazdığımda giriyor ama o sitenin linkini açınca girmiyor, mesela googleye türkhackteam yazıp siteye tıklayarak girebiliyorum ama https://www.turkhackteam.org/tim-ekip-alimlari/1904347-istihbarat-tim-alimlari-acilmistir.html bu linke tıkladığımda açılmıyor 1 haftadır böyle ve düzelecek gibi değil bilen birisi varsa yardım edebilir mi? (ve bu arada telefondan wifi ye bağlandığımda üstten bildirim geliyor wifi de oturum açın yazıyor bilgisayarda ise wifi sınırlı yazıyor) (birde youtube de video fln izleyebiliyorum wifi oralarda hiç sıkıntı çıkarmıyor sadece oyunlara giremiyorum ve dediğim gibi linklere tıklayınca açmıyor)

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Öncelikle Ağ ve Paylaşım Merkezine girerek sorun olan erişimi engelleyen duruma bakınız, ek olarak Hamachi vb. program var ise bu programlar internet erişiminde sıkıntı yaşatabilir daha sonrasında size önerim eğer internet hızı olarak sorunlar yaşıyorsanız alt yapısal bir problem yada kota aşımı adı altında ki para tuzağına tüşürecekler diyebiliriz, müşteri temsilcisine yapacağınız konuşmada sert olup Teknik Servis göndermelerini isteyebilirsiniz, durumu en net onlar çözecektir.

Beatmaker

Yeni üye
24 Nis 2020
34
3
macera dolu amerika
Öncelikle Ağ ve Paylaşım Merkezine girerek sorun olan erişimi engelleyen duruma bakınız, ek olarak Hamachi vb. program var ise bu programlar internet erişiminde sıkıntı yaşatabilir daha sonrasında size önerim eğer internet hızı olarak sorunlar yaşıyorsanız alt yapısal bir problem yada kota aşımı adı altında ki para tuzağına tüşürecekler diyebiliriz, müşteri temsilcisine yapacağınız konuşmada sert olup Teknik Servis göndermelerini isteyebilirsiniz, durumu en net onlar çözecektir.

hayır herhangi bir program kullanmıyorum veya ağ hızıyla alakalı bir durum yok yani internette bu söylediklerimdan başka hiçbir problem yok gayet düzgün şekilde kullanabiliyorum tek sıkıntı oyunlar ve linkler, anlamadım birtürlü neden internet herşeyde düzgün çalışırken sadece oyunlarda ve linklerde sıkıntı çıkarıyor. sadece bilgisayarda da değil telefondan da oyunlara girmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.