Wifi Şifre Kırıcı [DUMPER-JumpStar] (Kolay-Kullanım)

KONU SABİTE ALINSINMI

• ALINSIN [YARARLI]

Oy: 156 74.3%
  • ALINMASIN

Oy: 54 25.7%

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kinglow

Üye
3 Kas 2011
162
0
dumpper hala kırıyor mu ya :). deneyen var mı çok denedim daha önce de olmadı ama bu sürümünü denemedim denemekten yoruldum. eline sağlık paylaşımın için

mertcan2518

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
338
0
Malatya
Dumper ve jumpstart hepsini kırmaz sadece bir tek modem türünü kırıyor deneme yanılma yolu yok sadece o modem türünün açığı olduğu için direk buluyor eğer açığı yoksa kıramıyor.

Pc Korsan Hackk

Yeni üye
8 Ocak 2017
6
0
Lútfen ama lûtfen yardım
Bağlanıyor ama bağlantının ůzerinde únlem var sonra her 10 saniye sonra gene şifre istiyor yardım lútfenlútfen

CptPrice

Üye
8 Ocak 2017
150
0
kardeş acil yardım indirdim ama profiller kısmında sadece kendi wifim bağlı zaten o gözüküyor diğerleri yok
altta kaliteli link yazan yer%86 da duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.