Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
eline sağlık üstadım yine mükemmel bir konu ile karşımıza gelmişsin helal olsun

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Kardeş custom pin e basıyorum bağlantı deneniyor da takılıyor ne yapmalıyım??

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Kullanımı basit. Kırılmak istenen ağın üzerine gelip CONNECT AUTOMATİC PİN seçeneğine tıklamamız yeterli. Program otomatik olarak pin denemesi yapacaktır. Şuan için video ekleme imkanım yok ilerleyen günlerde eklemeye çalışacağım

Hepsini yaptım ama olmadı yem, video bekliyorum hocam.

7 Tem 2007
9,549
90
Kardeş custom pin e basıyorum bağlantı deneniyor da takılıyor ne yapmalıyım??
10 saniye civarı deneme yapar kıramazsa diğer pin denensin mi diye sorar. Biraz bekle. Hepsini denedikten sonra kırılamıyorsa belirtir, kırarsa otomatik bağlanır.
Hepsini yaptım ama olmadı yem, video bekliyorum hocam.
Hepsini yaptım olmadı derken wifi yi kırmadıysa buna yapacak bişey yok. Farklı ağlarda deneme yap. Farklı bi hata varsa belirtebilir misin

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
10 saniye civarı deneme yapar kıramazsa diğer pin denensin mi diye sorar. Biraz bekle. Hepsini denedikten sonra kırılamıyorsa belirtir, kırarsa otomatik bağlanır.

Hepsini yaptım olmadı derken wifi yi kırmadıysa buna yapacak bişey yok. Farklı ağlarda deneme yap. Farklı bi hata varsa belirtebilir misin

Kardeşim kırmadı diye bi hata sanırım. Önceki konun olan wifi zanti de de herkes açıyor bi bende sıkıntı var deli olacağım :(

7 Tem 2007
9,549
90
Kardeşim kırmadı diye bi hata sanırım. Önceki konun olan wifi zanti de de herkes açıyor bi bende sıkıntı var deli olacağım :(

Kırılamadı yazıyorsa sorun yok. Uygulama çalışıyor ancak wifi kırma başarısız olmuştur. O normaldir. Farklı bi mekanda farklı ağlar üzerinde denersen kırabildigini göreceksin.

7 Tem 2007
9,549
90
Yararlı bir yazı olmuş teşekkütler
Rica ederim

apk indirdim lakin hıc kıramadım yada ben beceremedım telefonum gslsxy s6 rootsuz
Android sürümü 5.ve üzeri ise root gerektirmez. Şifre kırılamadı hatası veriyorsa uygulamada sorun yok çalışıyor demektir. Ağı desteklemediği için kırma başarısız olmuştur. Başka ağda denemen gerek. Her ağ kırılmıyor maalesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.