Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

13681368

Yeni üye
18 Ocak 2012
26
0
Bu wi-fi ağına tıklayınca rakamlar varya hocam onların hepsini tek tek denemek lazım mı yoksa bir tanesini denesek yeterlimi

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
Arkadaşlar en az 20 tane wifi denedim ama hiç biri olmadı ya nasıl ya biiri lütfen bir video çekebilirmi

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
Arkadaşlar en az 20 tane wifi denedim ama hiç biri olmadı ya nasıl ya biiri lütfen bir video çekebilirmi
sefa02 dostum şimdi programı kurup açıyorsun ve dönen ok işaretlerine tıklıyorsun. Altta "scan wifi" diye bi yazı çıkıcak 5 6 sn bekledikten sonra karşına ağlar gelicek o ağlardan seçiceksin ve connect automatic pin e tıklıycaksın ve bekliyceksin artık kırıp kırmaması şansına kalmış bişey ister rootsuz ister rootlu çalıştır programı ben rootsuz kullanıyorum ve işe yarıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.