Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

7 Tem 2007
9,549
90
Güncel sürüm eklenecek
emeğine sağlık. ama içinde trojan VE VİRÜS var linki yenilemelisin hocam KONU ALTINDAKİ VİRÜSTOTAL İLE APK UYUŞMUYO APK YI VİRÜSTOTALE TARATINCA TROJAN VE VİRÜS GÖMÜLÜ GÖRÜNÜYOR
https://www.virustotal.com/tr/file/...7bcf5bfe0450f3629c84463e/analysis/1492011801/
Virüstotal bir önceki sürümden kalmış olabilir.
Ayrıca orjinal wps tester uygulamasının pro sürümünü nerden indirirseniz indirin aynı sonucu verecektir. Crackli uygulamalar bunlar. Sadece birkac antivirüs o şekilde uyarı veriyor. Sıkıntı görmediğimiz için paylaşıyoruz.
Forumumuzda paylaşılan bu apk da piyasadaki pro sürümün tht adına metinleri editleniyor sadece. Kodlar bize ait değil.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
591
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;6819265' Alıntı:
Güncel sürüm eklenecek

Virüstotal bir önceki sürümden kalmış olabilir.
Ayrıca orjinal wps tester uygulamasının pro sürümünü nerden indirirseniz indirin aynı sonucu verecektir. Crackli uygulamalar bunlar. Sadece birkac antivirüs o şekilde uyarı veriyor. Sıkıntı görmediğimiz için paylaşıyoruz.
Forumumuzda paylaşılan bu apk da piyasadaki pro sürümün tht adına metinleri editleniyor sadece. Kodlar bize ait değil.
aydınlarttığınız için çok teşekkür ederim şimdi gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirim.TEKRAR TEKRAR ELLERİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK

hipernova2000

Katılımcı Üye
19 Eyl 2012
269
0
Merhabalar öncelikle elinize emeğinize sağlık gayet başarılı bir konu. Ancak kafama takılan bir konu var benim telefonum LG g4 ve rootlamak oldukça zor. Bir türlü başaramadım. Yani şifreleri rootsuz görmenin bir yolu var mı yoksa ben hayallerimi suya mı gömmeliyim :D şimdiden teşekkür ederim.

nunky

Yeni üye
20 Şub 2016
4
0
Tesekkur etmek isterdim lakin kisalttigin linkten gecis yapamiyorum. Ustelik telefona biseyler oldu rehbere giriyor kendi kendine yabanci bi numara yaziyor bi aramadigi kaliyor :) ne olur hocam normal linki de koysan? Ben yine emege saygimi sunar kisadan insiririm lakin boyle durumlarda fayda goremiyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.