Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

vbnet

Yeni üye
3 Haz 2015
37
0
Anonymous
Teşekkürler,şuana kadar 5 tane wifi şifresi kırabildim,her zaman işe yaramıyor ama hiç işe yaramamasından iyidir,program mükemmel bir şekilde çalışıyor.

vbnet

Yeni üye
3 Haz 2015
37
0
Anonymous
Arkadaşlar denedim hevesinizi kırmak istemem ama her modemde işe yaramıyor.
Yani uygulama aslında modemlerin güvenliğini test atmak amacıyla yapılan bir uygulama.
Sizlere önerim genellikle TP-LİNK modemleri yani eski tip modemlerde daha çok işe yarıyor.

Şuana kadar toplamda 4 tane Wi-Fi kırabilmeyi başardı bende program..

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Her Wifi'yi Kıramıyor Bu Zaten Mümkün Değil Ama İşte Dükkan Wifilerini Güvenliği Az Olan İnternetleri Kırabiliyor Bilginize Ve Rootla Daha İyi Çalıştığına Hem Fikirim İşe Yarar.

Merco79

Yeni üye
1 May 2019
2
0
Konya
Abi linklere tıklıyorum açılmıyor 1 tanesi çalışıyor oradan indirdiğimde de yüklemeye bastıkyan sonra telefonumaki oyuna giriyor yardımcı olursan sevinirim

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Merhabalar , Bunu Kullanmak İnternet gerektirirmi ?
ve nasıl kırıcaz şifreyi ?
@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ

ZRN

Yeni üye
9 Ara 2017
50
0
Merhabalar öncelikle ellerine sağlık. Az önce telefonumda denedim fakat işe yaramadı. Telefonum Rootsuz fakat Android sürümü 8.0, neden çalışmadığını veya çalıştıramamamın sebebi nedir?

7 Tem 2007
9,549
89
Wps kilitli hatası alıyorum çözüm var mıdır?
Wps Loccked, bazı modemlerde yer alan bir güvenlik önlemidir. Bunun çözümü farklı pin denemelerini farklı zamanlarda yapmaktır. Bu da bu uygulama ile mümkün değil maalesef.
Merhabalar öncelikle ellerine sağlık. Az önce telefonumda denedim fakat işe yaramadı. Telefonum Rootsuz fakat Android sürümü 8.0, neden çalışmadığını veya çalıştıramamamın sebebi nedir?
Çalışmamasından kasıt nedir. Uygulama açılmıyor mu, açılıyor ama şifreyi kırmıyor mu?

adrew22x

Yeni üye
13 Mar 2016
2
0
Selamünaleyküm önceikle Program yükledikten sonra ayri bir ayar falan yapıyormusnuz acaba.Çünkü ben bir kaç kere denedim yapamadim,yardımcı olurmusunuz;rica etsem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.