Wifi Şifre Kırıcı-Wpa Wps Tester-PRO SÜRÜM- Edit Yakamoz1319

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Vallahi telefon rootlu. Burada toplam 18 tane wi-fi çekiyor. 4 tanesi 4 diş çekiyor ama onları bile kıramadı. İşe yaramıyor.

7 Tem 2007
9,549
89
Vallahi telefon rootlu. Burada toplam 18 tane wi-fi çekiyor. 4 tanesi 4 diş çekiyor ama onları bile kıramadı. İşe yaramıyor.
Maalesef herzaman her modemde işe yaramıyor. Konuda da belirttiğim gibi bazen 20 ağın hiçbirini kıramaz, bazen de yarıdan fazlasını kırar. Tamamen modeme, uzaklığa vs. bağlı.

XarybdisX

Üye
26 Ara 2015
133
0
busybox u system/xbin e kuruyor xbin e kurunca da calismiyor system/bin e kur diyorum birseyler yapiyor cikip girince yine xbin e kurulu gozukuyor kac haftadir ugrasiyorum programin eski haliyle catir catir kiriyodum simdi hicbisey yapamiyorum lutfen birisi yardim etsin

7 Tem 2007
9,549
89
busybox u system/xbin e kuruyor xbin e kurunca da calismiyor system/bin e kur diyorum birseyler yapiyor cikip girince yine xbin e kurulu gozukuyor kac haftadir ugrasiyorum programin eski haliyle catir catir kiriyodum simdi hicbisey yapamiyorum lutfen birisi yardim etsin
Uygulama ne hata veriyor, yüklediğin halde busybox mu istiyor

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
En yakında gözüken 2 tane wifi ağını kırıldım gayet çalışır durumda uzaktakileri falan denedim onlar yemedi :D Tekrardan ellerine sağlık abi ...

the shaft

Üye
10 Eki 2009
81
0
hocam öncelikle emeğinize saglık çok güzel bir anlatım merak ettiğim duper den daha iyimidr iyiyse eger telimi rotlicam

7 Tem 2007
9,549
89
En yakında gözüken 2 tane wifi ağını kırıldım gayet çalışır durumda uzaktakileri falan denedim onlar yemedi :D Tekrardan ellerine sağlık abi ...
tesekkurler deneyecegım
eline salık usta süpersin
Rica ederim :)
hocam öncelikle emeğinize saglık çok güzel bir anlatım merak ettiğim duper den daha iyimidr iyiyse eger telimi rotlicam
Mantık aynı ama bazen onun kıramadıkalrını bu kırıyor, bazen de tam tersi.

7 Tem 2007
9,549
89
Hata yok sadece apk dosyasını bulamıyorm
Telefonla indiriyorsan download klasörünü kontrol et

hocam rardan çıkarınca apk gelmiyor apk nın dosyaları geliyor.
İndirdiğin dosyayı çıkarma. Dosyayı .apk şekilnde upload ettim. Rar değil yani. Bazı cihazlar apk yı rar olarak algılayabilir. Çıkarma yapmadan dosya yöneticinden direk yüklemeyi dene.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.