Çözüldü Wifi şifre kırma hakkında

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Arkadaşlar androdumpper yükledim bazen şifreleri buluyor fakat şifreleri göremiyorum yani kriptolu şekilde gösteriyor, diğer şifre gösteren programları da denedim keza aynı, bir çözümü var mı bunun?? 5.1.1 lollipop rootlu..

Kırılan şifreler böyle görünüyor: 8374cedc47b49320049ddd8ffe2151c2

Sorunu çözdüm, total commander ile system/build.prop a girip ro.se.fle.ecryption ve ro.securestorage.support yazan yerlerin karşısındaki true yazan yerleri false yapıp telefonu yeniden başlatıyoruz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Root Dosya yöneticisinden /data/misc/wifi klasörünün içinde yada başka yerdeydi ordan wpa_supplicant.conf adlı dosyada yazar, aslında gösteren programlarda vardı ama şuan aklımda yok, en olmadı modem arayüz şifresi değiştirilmediyse oradan girerek wifi şifrelerinede bakılabilir.

Son düzenleme:

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Arkadaşlar hatırlayan yok mu total commander ile dosyalardan birini açıp yes kısmını no yapıyorduk şifre görünüyordu acil lazım, şifreyi kırıyorum sorun yok otomatik bağlanıyorum da ama şifre şifreli bir şekilde geliyor nerden yapıyorduk onu?

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Arkadaşlar hatırlayan yok mu total commander ile dosyalardan birini açıp yes kısmını no yapıyorduk şifre görünüyordu acil lazım, şifreyi kırıyorum sorun yok otomatik bağlanıyorum da ama şifre şifreli bir şekilde geliyor nerden yapıyorduk onu?

Energizer01
Merhabalar.

Sorunu şu şekilde de çözebilrisiniz.

Bağlı olduğunuz modemin arayüzüne bağlanın. Kullanıcı adı ve şifre default ayarında ise arayüzden giriş yapıp WI-FI bölümüne gelip şifreye bakabilirsiniz.

Default şifreleri öğrenmek için modem markası ve arayüz şifresi diye yazıp google da aratın.
Bu dedikerim arayüze girebilirseniz olur.

Modem arayüzüne girmek için "192.168.2.1" veya "192.168.1.1" adreslerini deneyebilirsiniz

Son düzenleme:

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
arkadaşlar wifi şifre kırma şifre görmek onlar eski modemlerde çok rahatlıkla yapabiliyorduk şuan yeni modemlerde benim telefondan play storede dahi bulunmayan programlarla deniyorum 10 da 2/3 tanesi zor onlarda eski zannediyorum yani unutun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.