Wifi Yardım

GodModTr

Üye
5 Haz 2015
80
0
Arkadaşlar wifi ağında beni görmemeleri için ne gibi önlemler alabiliriz yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ...

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Arkadaşlar wifi ağında beni görmemeleri için ne gibi önlemler alabiliriz yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ...

Bunun bir yolu olduğunu duymadım şimdiye kadar.Önerdiğim yöntem Pc nin ismini
Admin
system
android-3824623497

bir isim koyarsan wifi sahibi kendi cihazlarından biri olduğunu düşünebilir.
Eğerki ali,veli,ahmet koyarsan wifi sahibi o isimde kimseye wifi şifresi vermediğini düşünerek anında şifreyi değiştirebilir.

Kolay Gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.