Wifi ye Bağlı Cihazları Hackleme ANDROİD zANTI // Yakamoz1319)

27 Mar 2016
60
0
Merheba Arkadaslar Ben Bluestacks rootladim ve zanti programini yukledim ama e-mail yazip start now tikliyorum bir sure bekletikten sonra Error connecting to the Zimperium severs.Please try again later hatası alıyorum nasıl düzelte bilirim?

snmzhan

Üye
13 Şub 2016
162
0
Rakka
bende agı ele geçir dedikten sonra yukarda bulunun on off u on yapınca
EROR ETTİNG HTTP İNTERCEPTİON-KERNEL DOES NOT APPEAR TO SUPPORT REDİRECTİON DİYOR NEDEN ACİL YARDIM

ayvaz09

Üye
2 Haz 2013
60
0
hocam okuduğuma göre başarılı arkadaşlarla dalga geçmek için iyi bi yöntem olabilir teşekkürler

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Yakamoz Hocam Ben Oradaki Off'u On Yaptığım zaman yukarıda aynı sizinkisi gibi zanti işareti çıkıyor 3 sn sonra bir yere yönlendiriyor hata veriyor çalışmıyor sonra program çalışıyor ama hiç bir özelliği kullanamıyorum.Birde bağlı kişilerin yanındaki port 0 olması doğrumu ?

Telefonum Rootlu Samsung Galaxy Mini S5570i

yusmu49

Yeni üye
15 Tem 2015
5
0
Öncelikle emeğinden dolayı seni tebrik ederim kardeşim çok güzel anlatmışsın.Benim bi sorunum vardı da belirtmek istedim.Ben bu programı önceden de biliyodum ve kullanıyodum.Ama son zamanlarda kullanıp "man in the middle" yapıp hostlara bakmak istediğimde hiçbirşey gözükmüyor.Bende programı silip yeniden yükledim ama işe yaramadı.Acaba ne yapabilirim?

OsmanAlperen06

Yeni üye
23 May 2016
25
0
abi eline koluna saglik artik google girenler inahcekcoma yolluyorum deliriyolar bide program daha fazla turkce olsa super olurdu arada calismayan fonksiyonlar var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.