Wifi ye Bağlı Olan Kullanıcıları Hackleme ANDROİD // Türkçe Dsploit

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Tlf rootlu programi aciyorum bi kac saniye sonra alta aliyor kendisini sorun nedir. Program aciliyor sonra kendi kendine alta aliyor hic bisey yapamiyorum

Son düzenleme:
7 Tem 2007
9,549
89

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
Hocam bir türlü çalıştıramadım. Başlangıçta aynı telefonun bağlı olduğu wifi ağını seçiyoruz ve ardından sayfaya ileti gönderme diyorum ama diğer telefona ne gelen nede giden var, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
İos kullacısı olduğum için oturup moralimi bozucam
Hocam şaka bi yana İos için bu tarz bildiğiniz programlar varmı gerekli gereksiz

maverick1986

Yeni üye
24 Haz 2015
5
0
İSTANBUL
Yakamoz1319 çok güzel paylaşım ellerine sağlık . fakat senden ricam var. Tam anlamı ile bilmeyenler için daha açık yazarmısın ben yükledim. busybox install diypr dönüyor ardından dsploit i yükledim başlatılıyor diyip dönüyor ve arada bir aşağıda yazı çıkıyor " dsploit izin verildi superuser yektilerine sahip oldu etkileşimli yapı" şeklinde yazı çıkıyor arada bir. ne yapmak gerekir şimdiden teşekkürler..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.