@@--Wifislax ile wifi hack--@@// SeToninja//

tahir15

Üye
13 May 2016
69
0
ya kardeş ben bir yıldır kullanıyorum bu wifislaxı anakartı değiştirdim değiştirmez olaydım bu anakart bi türlü biosda wifislax yüklü flaş bellegimi görmüyo windows yüklüyom görüyo anlamadım gititi wifislaxı 2,3 tane sürümünü denedim yine aynı anakart gigabayt beş para etmex faxcom olan anakartımda hic böyle sorun yaşamadım

9 Şub 2015
87
0
kardeş bnde hep wifislaxdaki linseti türkç yapmayı istiyodum saol bu arada da bi kaç sorum olacak şmdi bunu talımatlardakı gıbı sadece linsetin içine kopyalayaıp degıstırınce olacakmı bıde sen süper onlıne vıfının ısmı fln yazmısında bn kırcam wifinin ismi baska gene süper onlıne mı yazacak onu dırek modemıznız dıye nasıl degıstırırım

evet olacak
bağlandığın wifi ye göre wifi ismi otomatik değişiyor. superonline yazmamın sebebi servis sağlayıcının superonline olması. verdiğim dosyanın içinde final,error ve index dosyalarını not defteriyle aç. değiştirmek istediğin yeri arat. bulduğun yerleri yazmak istediğin şeyllerle değiştir ve kaydet.

9 Şub 2015
87
0
ya kardeş ben bir yıldır kullanıyorum bu wifislaxı anakartı değiştirdim değiştirmez olaydım bu anakart bi türlü biosda wifislax yüklü flaş bellegimi görmüyo windows yüklüyom görüyo anlamadım gititi wifislaxı 2,3 tane sürümünü denedim yine aynı anakart gigabayt beş para etmex faxcom olan anakartımda hic böyle sorun yaşamadım

ben de sorun yaşamıştım ama rufus programıyla kurulum yapınca çözüldü. rufusu indir.

https://rufus.akeo.ie/

flash ı tak.
rufus programında
MBR Bölüm Düzeni: BIOS ya da UEFI-CSM için seçeneğini seç.
fat32 seç
4096 seç
hızlı biçimlendir seç
wifislax iso dosyasını seç
sonra başlat a tıkla.

ben de işe yaramıştı sende de yarayacaktır.

tahir15

Üye
13 May 2016
69
0
Sağol kardeş sorunu kökden hallettim anakartı söktüm attım başka anakart bulup taktım sorun ortadan kalktı :D

SeToNinja

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
311
1
Konoha

Sanal makinada kullansana neden biosta acmaya calışıyon wifislaxı ???

tahir15

Üye
13 May 2016
69
0
64 bitteyken denedim şuan 32 bit win7. türkcesini yap artık seto şunun bitek bile wifi kıramadım modemlerin hepsi güclü airties zysel

Son düzenleme:

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Evet arkadaşlar size wifislax ile nasıl wifi hacklenir onu göstercem.

Wifislax programı ne işe yarar ilk önce bununla başlayalım.

Wifislax : wifislax kendisi bir işletim sistemidir kali linux gibi diyebiliriz. Wifislaxın kendi içinde birçok wifi hack programları var ben burda sadece biri gösteriyorum. Bizim yapacağımız wifi hack ise sahte bir modem oluşturarak karşı tarafın şifresini girmesi için aşağıdaki kutucuğa yönlendirmek

ve bunu yaparak karşı tarafın internetinide kesmiş oluyoruz karşı taraf ne kadar internete girmek isterse istesin ve nereye girerse girsin hep yukardaki resimdeki linke yönlendirecektir, karşı taraf buraya wifi şifresini girerse videodaki gibi şifre otomatik ekrana gelecektir..

Kullandığım programları videonun altında verdim..

Yardımcı olabildiysem bir teşekkürü çok görme !!!

https://www.youtube.com/watch?v=4Ue3D2OqcKo&feature=youtu.be

çok yararlı konu eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.