[Wifislax Serisi] Linset ile Wi-Fi Hackleyin

acemip

Yeni üye
24 Ağu 2017
24
0
üstad ben wifislax te kendi ağıma bağlandım ama internet yok linset dosyasını ındırmek için

neden ınternet yok kı

Dhap

Yeni üye
8 Ara 2018
2
0
Wifi Adaptörüm olmasına Rağmen ve Wlan 0 Yazmasına Rağmen wlan 0 seçince wifi adaptörü yok hatası alıyorum nasıl çözebilirim?

HcEmre

Üye
30 Haz 2018
58
0
Türkiye
abi bne bölyle eline saglık abi hemen attaım flasa kalsın evde yedek cok saol bü ne böyle aga be komsu herekzin agı elmde hahaha

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
usbye indirdim deniyelim bakalim ellerine saglik wifi slax uzerinden en iyi wifi hack bumu yoksa dahada effektli olani varmi ?

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
usbye indirdim deniyelim bakalim ellerine saglik wifi slax uzerinden en iyi wifi hack bumu yoksa dahada effektli olani varmi ?

Var, ismi Airgeddon, bu sadece Evil-Twin atakları yaparken, O, WPS Pin deneme, WordList ile parola saldırısı, offline WPA2 handshake file cracking, ve tabikide Evil-Twin, daha sayamadığım bir ton özellik var. Lakin bundan daha iyisi varmı diye sorarsan diyeceğim budur :).

Güzel konu, da, şart değil ki WifiSlax, herhangi bir işletim sistemi de Linset çalıştırabilir.

Ellerine sağlık :)
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.