Wifiye bağlı olan telefon nasıl açılır (şifresini unuttum google hesabına erişebiliyorum)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,006
Dinlenmede.

Wifiye bağlı olan telefon nasıl açılır (şifresini unuttum google hesabına erişebiliyorum)

»»»Wifi üzerinden "telefon" ekran kiliti açılmaz.
»»»Wifi üzerinden "google hesabına" erişim veya müdahale edemezsin.

❝Cihaz şifresi
Wifi şifresi
Gmail şifresi❞

Hiç biri bir birine müdahale edemez. Bu konuda çözümü şu şekilde ara yardım iste

🔹Android ekran kilitini açma
🔹Her ne ise cihaz onun kiliti için yardım iste.

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
903
6
The World
Ekran şifresini unuttun , açamıyorsun ve sıfırlamadan cihazı kurtarmak mı istiyorsun ?

Eğer amaç bu ise wifi ne alaka..

Ha şöyle olur ; cihaza bir otg kablo ile bağlantı yapılıp bruteforce ( sürekli şifre denemesi olarak anlatıyım ) denenir.

Aklıma tekrar tekrar okudum bişey gelmedi.

Android rat , crack ve editli ( vip yada plus ) apk yapan adam error vermiş yukarıda

( Bu arada ByZehir 🫡 eskiden gün aşırı banlanıyordun aklıma geldikçe gülüyorum bazı konularda ki mesajlarına 😂😂 )

Buralar eskiden hep dutluktu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.