Win 7 mi Daha İyi Yoksa Win 8 mi ?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ben win8.1 kullanıyorum. Gayet güzel.
Sevmeyende çok.Çünkü win 7ye göre değişik. Bana göre güzel. Bir buçık iki senedir kullanıyorum çok bir sorun görmedim.Formatı kolay. Grafik olarak değişik.Bence güzel. 1 ay 2 ay kullan anlarsın.
İlk bakışta karısık zor geliyo ama güzel gayet kullnıslı. :D

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Arkadaşlar Ben Windows 7 Home Basic Kullanıyorum Windows 8 Kullananlar Varsa Bi Yrdımcı Olsa .
Nasıl Güzelmi ? Geçeyim mi ?

Ben win8.1 kullanıyorum. Gayet güzel.
Sevmeyende çok.Çünkü win 7ye göre değişik. Bana göre güzel. Bir buçık iki senedir kullanıyorum çok bir sorun görmedim.Formatı kolay. Grafik olarak değişik.Bence güzel. 1 ay 2 ay kullan anlarsın.
İlk bakışta karısık zor geliyo ama güzel gayet kullnıslı. :D

Benim orjinal win8 di 2 günlük geziye gidince fırsatçı evdekiler win 7 atmışlar :(

şuan için her bakımdan windows7 ulti**** 64 bit en iyisi babacanlarım:)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Windows 7 Ultimate, eğer bir oyun bilgisayarınız varsa. Genelde günümüzün oyunları için yapılan bilgisayarlar en az 1500 TL olur. (Laptop için söylüyorum, masaüstü ise daha da ucuz bir fiyattır.) Benim laptopun değeri 1700 TL, şu ana kadar kaldırmadığı oyun çıkmadı. Çok memnunum fakat işletim sistemi Windows 7 Home basic olunca yavaşlıyor biraz. Windows 7 Ultimate'e geçmeyi düşünüyorum.

Ben Windows 7 diyorum. :) Windows 8'de güzel ama bilgisayarın bazı özelliklerini kısıtlayabilir. Oyun bilgisayarı ve diğer herşey için 7; Çeşitli çalışmalar, çizimler, programlama gibi işler için ise 8. Fakat bunların hepsini 7'de de yapabilirsiniz.

Kısacası Windows 7 bir harika.

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Windows8 Diyorum Marketi var aynı Google play gibi canın sıkıldığında oyun indire biliyosun falan kulanış olarak ilk başta Senelerdir kulandığımız Windows Tasarımından Farklı baya farklı ama alışıyorsun Vede Daha güzel olduğunu fark ediyosun :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Windows 8'i bende kullandım. Başlat menüsünü kaldırmışlar, o GÜZELİM, YENI BIR ÇAĞ AÇAN BAŞLAT MENUSUNU KALDIRMIŞLAR. Buna inanamadım. Ama sonra Windows 8.1 diye bir şey çıktı, bakayim dedim, daha yüklemedim ama resimlerine baktım. Sanırsam başlat menüsü yeniden gelmiş. :)

Ama Windows 7'ye değişmem. :D Windows 7 Ultimate 64 Bit'ten şaşmayın, süper bir işletim sistemi.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Win8 alışdım artık, uzun zamandır kullanıyorum daha bir yamuğunu görmedim. Oyun fln oynamıyorum ama. Oyun oynıcaksan w8 de oyun oynıyanlarada bir sor.

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Windows 8, diğerlerine göre daha iyidir.

Nasıl zamanında Başlat menüsü yeni çığır açtıysa, Windows 8'in market sistemi ve Androide benzer uygulamaları,Metro menüsü yeni bir çığır açmıştır.

Bana göre: Windows 8, daha hızlı,stabil,aradığımı hemen bulan,hatasız,performanslı bir işletim sistemidir.

İnternette araştırmalarımda birşey duymuştum :). Windows 8 sistemi yazılırken grafikleri resim yerine kodlarla oluşturulduğu için daha stabil ve hızlı olabiliyormuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.