Win 7 mi Wİn 8 mi?

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
En çok kararsız olduğum konu şuanda win 8 single language kullanıyorum açıkcası oyun konusunda istediğim desteği alamıyorum win 7 hiç kullanmadım ama elimde win 7 tüm sürümlerin cd si var acaba hangisini önerirsiniz.Şimdiden teşekkür ederim.

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Dostum açıkçası 7 de oyun desteği yok diye biliyorum hem yeni oyunları oynuyorsan lol gibi bunlar illaki bir noktadan sonra windows 10 isteyecektir güncellemeler kesildi 7'de diye biliyorum istersen 10 iso indirip kurabilirsin zaten lisans yoktur heralde elinde büyük ihtimal crack yapacaksın herneyse dxdiag ekran görütüsünü atabilirmisin ?

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
Dostum açıkçası 7 de oyun desteği yok diye biliyorum hem yeni oyunları oynuyorsan lol gibi bunlar illaki bir noktadan sonra windows 10 isteyecektir güncellemeler kesildi 7'de diye biliyorum istersen 10 iso indirip kurabilirsin zaten lisans yoktur heralde elinde büyük ihtimal crack yapacaksın herneyse dxdiag ekran görütüsünü atabilirmisin ?

resim buraya nasıl atılır henüz çözemedim :D

Sanırım win 10 yüklicem teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mrcem

Üye
17 Mar 2018
157
0
Sanırım win 10 yüklicem teşekkür ederim.

En güzelini yaparsın eskiden 1 dk da acılan pc şuan 6/saniyede açılıyor sen düşün

Hocam bana kalırsa 7 candır.Windows 10'da çok fazla uyg. var ve kasmalara sebep olmakta.

Windows xp vista hatta 2000 bile kullandım windows 10 daha performans veriyor windows 8.1 yuklu makinem vardı 1 dk da açılırdı windows 10 bunu 6 saniye civarına indirdi

Moderatör tarafında düzenlendi:

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Dostum kısacası sana tavsiyem desteklenen tek işletim sistemi şuan 10 bir sorun olduğunda 7 ile itribata geçemezsin hem yeni sistemin varsa 7 onuda desteklemiyor yeni oyunların çoğunda hata veriyor yaşadığımdan biliyorum 10 en güzelidir gereksiz programları engelleyebileceğin birçok uygulama var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.