Win 8 de outron nasıl yapılır

Hackerizz6546

Yeni üye
14 Kas 2021
17
0
Merhaba ben win 8 kullanıyorum outorun kuramadım setup yüklendikten sonra program bilgisayara gelmiyor
bunu çözümünü yada yeni programa bilen varsa yardım edebilir mi? (elimdeki setup sam logic outorun)

şimdiden teşekkürler

5 Eyl 2019
87
80

Çözüm

Microsoft hesabından yerel bir kullanıcı hesabına geçiş yapma

Windows 8'de, istediğiniz zaman Microsoft hesabından yerel bir kullanıcı hesabına geçiş yapabilirsiniz. Bunu yaparsanız, otomatik eşitleme ve önemli Windows 8 uygulamalarını kullanabilme gibi birçok avantajdan faydalanamazsınız. Ayrıca, klasörlerinize ve resimlerinize erişmek üzere Windows SkyDrive'ınızda oturum açmak için tarayıcınızı kullanmanız gerekir.

Not: Bu makalede, Windows 8'in bir fare ve klavye ile kullanılması açıklanır.

1. Windows 8'i başlatın, oturum açın ve [Windows] + kısayol tuşlarını kullanarak Ayarlar'ı açın.

2824922.png

2. En alttaki Bilgisayar ayarlarını değiştir'i tıklatın.

2824923.png

3. Kişisel bilgisayar ayarları'nda Kullanıcı'yı tıklatın.

2824924.png

4. Yerel hesaba geç'i tıklatın.

2824926.png

5. Önce, geçerli parolanızı onaylamanız gerekir.

2824927.png

6. İleri'yi tıklatın.

2824928.png

7. Yerel şifre ve parola ipucunu sağlayarak aşağıdaki giriş formunu tamamlayın.

2824929.png

8. İleri'yi tıklatın.

2824930.png

9. Oturumu kapat ve bitir'i tıklatın. Oturumunuz kapatılır ve yeni hesap ile yeniden oturum açmanız gerekir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.