Win10 bilgisayara win7 kurmak

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Bilgisayarımda Win10 yüklü defalarca bir çok bilgisayar bilgisayarcıyla denememize rağmen Win10 un yanına Ubuntu kuramadık.

Şimdi ben Win10 u silip win7 kurmak istiyorum sorun çıkartır mı yoksa normal İSO dosyasından atılır mı?

carakenan

Üye
26 Şub 2014
204
1
İstanbul
win10 un yanına ubuntu kur dostum win7 kurma win10 da bile bukadar açık bulunmuşken win7 nasıl oradan anla
sorun win10 un yanıan ubuntuyu kurmak değildir muhtemelen ubuntuyu diski 2 ye bölüp 2. bölüme kurarsın fakat bilgisayarı açtığında sana hangi işletim sistemini açmak istediğine dair bir ekran gelmiyordur o yüzden kuramadığını düşünüyorsundur bence bu sorun üzerine yoğunlaş

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
win10 un yanına ubuntu kur dostum win7 kurma win10 da bile bukadar açık bulunmuşken win7 nasıl oradan anla
sorun win10 un yanıan ubuntuyu kurmak değildir muhtemelen ubuntuyu diski 2 ye bölüp 2. bölüme kurarsın fakat bilgisayarı açtığında sana hangi işletim sistemini açmak istediğine dair bir ekran gelmiyordur o yüzden kuramadığını düşünüyorsundur bence bu sorun üzerine yoğunlaş
Dostum kaç tane bilgisayarcı baktı olmuyor bir türlü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.