Donanım Win10 home 64 bit

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Acaba sorunsuz win10 home 64 bit indirebileceğim bir site bilen varmı ?

orjinal microsoft sitesinden araç'ı indiriyorum usb ile yükle yapıyorum yarısında hata veriyor
normal olarak iso dosyasını indiriyorum rufus ile yazıyorum yine hata veriyor.

bana win10 home 64 bit iso lazım birde rufus'un en iyi sürümü hangisi yani en stabil sürümü ?

JCursed

Üye
12 Ağu 2018
149
0
-
Merhaba,

Hata'yı belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Rufus'un en son sürümü en iyisidir. Buraya tıklayarak en son sürümü indirebilirsiniz. Windows konusunda ise orijinal bir windows almanızda fayda var.

Son düzenleme:

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Dostum senden kaynaklı bir hata olmayabilir demek istedigimiz. Verdiğimiz linklerden birini seçip eksik dosyası bulunmayan bir iso dosyası ile rufus yardımıyla kurulum yapabilirsin.

Linklere baktım 1 tanesi almanca olduğunu söylüyor signe lague 1 tanesi hata aldığım windows link'i 1 anesi ise içinde tüm sürümleri bulunduran iso dosyası warezturkey bunlar değil aradığım sadece windows home 64 bit iso bu kadar sadece bu

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Trajedik
attığım link windows 10 tüm sürümler ve rufus dosyasını indir , resimdekiler 7 sisteme ait dün çekmiştim biri için,resimdeki gibi boot yap, benim önerim mbr olan yap , resimdeki gibi , gbt kullanmıyorum, gbt ise harddiskin , mbr boot yap ve c d komple sil tek hdd yap ve tekrar kaça bölmek istersen ona göre böl

Windows 10 - Tüm Sürümler Tek DVD Türkçe (MSDN) - REDSTONE 5

Rufus

bu resımde normal mbr olan sıstem boot yapan
X6DFrZ.jpg

bu resımde esd gbt olarak boot yapan
dK1R6g.jpg

bu resımde esd olan sıstemı gbt yada mbr olarak secıp boot yapabılırsın sana kalmıs
pb8cuY.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.