Çözüldü win7 pro sorunsuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Merhaba internetten baktım ama güvenemedim acaba sorunsuz virüssüz vs. bir win7 profesyonel indirip usb ile kurabileceğim bir link varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
İlk öncelikle bir üstünüz ile konuşuyorsunuz lütfen biraz daha kibar olunuz. Ayrıca ben çoğu indirmemi buradan yapıyorum. Öneririm yani.

iyi de insanlara post kasmış olabilmek için gerizekalı muamelesi yapıyor ben bakmışım ki burada yazmışım yani bende yapabilirdim çok şükür o kadar biliyorum yani 5 yaşımda kardeşim var o da ilk stelere girebiliyor :D warez'i daha önce kullandım pcde arka planda çalışmayan program yoktu ismini bilmediğim 1. 2. 3. 4. 5. 6. programlar çalışıyordu. warezi kullanmıyorum tavsiye etmiyorum

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
iyi de insanlara post kasmış olabilmek için gerizekalı muamelesi yapıyor ben bakmışım ki burada yazmışım yani bende yapabilirdim çok şükür o kadar biliyorum yani 5 yaşımda kardeşim var o da ilk stelere girebiliyor :D warez'i daha önce kullandım pcde arka planda çalışmayan program yoktu ismini bilmediğim 1. 2. 3. 4. 5. 6. programlar çalışıyordu. warezi kullanmıyorum tavsiye etmiyorum

İlk önce üslubunu düzelt lütfen. Nereden bileyim ben internetten yazıp ilk sitelere bakıp bakmadığını ? Post kasıyor diyorsun bide. Ne postu kardeşim insan gibi cevap verdik. Ne yapalım yani ? Google'den güvenilir olsun diye warez'i seçtim attım sana. Ne yapmamızı istedin nasıl bir link atmamızı istedin buraya yazarmısın.

Trajedik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.