Win7-Win8 Sqlmap Kurulumu //Stajyer Asistan Külübü

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Selamün Aleyküm Üstlerim Ve Astlarim Bu Gün Sizlere Sqlmap Kurulumunu Kisa Bir Şekilde Anlatmaya Çaliştim Yardimci Olabildiysem Ne Mutlu Bana
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=w8sPFaEDDNM&feature=youtu.be[/ame]
İlk Önce Python İndiriyoruz Biraz Uzun Sürebilir Bilgisayar Özelliginize Bağli Benim Bilgisayarim Orta Halli Olduğu İçin 1.5 Dakka Civari Bişi Tuttu Python İndirdikten Sonra Sqlmap Geciyoruz
sqlmap.org Burdan Zip Olarak İndirip İsterseniz Videoda Gösterdiğim Gibi İlk Masaüstüne Atip Sonra Python Dosyasinin İçine Atabiliriz Ben Bilerek Dosya İsmini Sqlmap Yaptim Daha Rahat Bulma Amaçli Siz De Oğleyle Yapin İsterseniz Başka Progamlar Ekliyceniz Zaman Daha Rahat Olursunuz
İyi Günler İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.