Çözüldü Windows 10 kurulum hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0
Selamın Aleyküm tht Ailesi bugün windows 10 kuracam fakat şu hatayı aldım çözümü nedir acaba acil yardım

ROrb5a.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0

PASALII

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
513
0
ÖTÜKEN

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411

tahmin ettiğim gibi Windows Update hatası;

1)Kayıt anahtarını bulun:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade]

2) Bu anahtarın olması gerekir. Yoksa oluşturun.

3) DWORD (32-bit) değerini kullanarak = "AllowOSUpgrade” isminde (tırnak işareti olmadan), bu değeri yazın = 0x00000001.

Kayıt anahtarını modifiye ettikten sonra kapatıp denetim masasını tekrar açın ve buradan Windows Güncelleme kısmına gidip güncellemeleri kontrol edin Artık Başla butonu mevcut olacak ve Windows 10 yükseltmesine başlayabileceksiniz.

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0

daha dün gece yaptm ama 2defa kurdm flasaha dostm: :D

[sıze="3"]

tahmin ettiğim gibi windows update hatası;

1)kayıt anahtarını bulun:

[hkey_local_machıne\software\microsoft\windows\currentversion\windowsupdate\osupgrade]

2) bu anahtarın olması gerekir. Yoksa oluşturun.

3) dword (32-bit) değerini kullanarak = "allowosupgrade” isminde (tırnak işareti olmadan), bu değeri yazın = 0x00000001.

Kayıt anahtarını modifiye ettikten sonra kapatıp denetim masasını tekrar açın ve buradan windows güncelleme kısmına gidip güncellemeleri kontrol edin artık başla butonu mevcut olacak ve windows 10 yükseltmesine başlayabileceksiniz.
[/sıze]​

bakalım olacakmı

tahmin ettiğim gibi Windows Update hatası;

1)Kayıt anahtarını bulun:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade]

2) Bu anahtarın olması gerekir. Yoksa oluşturun.

3) DWORD (32-bit) değerini kullanarak = "AllowOSUpgrade” isminde (tırnak işareti olmadan), bu değeri yazın = 0x00000001.

Kayıt anahtarını modifiye ettikten sonra kapatıp denetim masasını tekrar açın ve buradan Windows Güncelleme kısmına gidip güncellemeleri kontrol edin Artık Başla butonu mevcut olacak ve Windows 10 yükseltmesine başlayabileceksiniz.

gorselli anlatma şansın varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.