Çözüldü windows 10 pro etkinleştirme sorunu

vongoethe

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
448
0
ANTARTİKA
Bilgisayarı virüsten dolayı resetledim şimdide windows 10 etkinleştir yazısı çıkıyor ekranın sağ altında. Internette gezinirken falan orda olması aşırı rahatsız edici bu sorunu çözmek içinse windows 10 pro kodu lazımmış internette araştırdım birkaç kodu denedim ama olmuyor.
Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim işiniz rast gitsin.

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Cevap: windows 10 pro etkinleştir yazısı yardım

Merhabalar,

Bu uyarıyı alamamak için bilgisayarınızı lisanslamanız gerekmektedir. Nette bulduğunuz aktivasyon kodları muhtemel işe yaramayacaktı, önceden kullandıkları için. En iyi yöntem KMSpico aktive programıdır. Aşağıya link bırakıyorum, indirip kullanabilirsiniz.

NOT: Programı kullanmadan önce antivirüs programlarını ve Windows Defenderi kapatın.

https://www.warezturkey.org/45812-kmspico-indir.html

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
24
Teşkilat

Merhabalar

Enterprise N DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4

Education NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Education N 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
Denermisiniz

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-

Merhaba değerli üye,

Win10 Etkinleştirmesinin tamamlanması için CMD komut istemine “slmgr /ato” komutunu giriyoruz. Bu komutu da doğru bir şekilde girdikten sonra aşağıdaki mesajı alacaksınız. Tebrikler! Windows işletim sisteminizi başarılı bir şekilde etkinleştirdiniz.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,715
Merhaba, belki işinizi görebilir;

Windows 10 Home – YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Windows 10 Home Single Language – BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT

Windows 10 Home Country Specific – N2434-X9D7W-8PF6X-8DV9T-8TYMD

Windows 10 Education – YNMGQ-8RYV3-4PGQ3-C8XTP-7CFBY

Windows 10 Pro – VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.