💣 Windows 10 Programsız Şartsız şutsuz Lisanslamak 🛠 // 🛡Ama Nasıl (?) ⚔️

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Microsoft Ürünlerinin Etkinleştirilmesinde KMSPico Kullanımını Etkileyen Faktörlerin Analizi yapılmıştır. İncelersen sevinirim;

Makale için Buraya (TIKLA)

Buda Antivürüs programının kendi bloğunda bunun hakkında bir araştırması

Buraya TIKLA

Buraya da birisinin yükledikten sonra bilgisayarına virüs bulaştığını teknik aksaklıklar yaşadığından bahsetmiş sonrada nasıl düzelticeğini sormuş

tıkla

Şöyle bir durum var ben KMSPico hepsinde virüs bulunur diyemem ilk yapıldığında belki iyi niyetle biri yapmıştır. Ama sonrasında pek de iyi göstermedi.Amacının dışına çıktı program

Senin okuduğun yerin linkini atta bir araştırmak isterim.

1. attığınız linkte hipotezler doğrultusunda anlatılmış bunlar.
3. attığınız link, KMSPico'nun zararlı olduğuna karar veremez. Huh? Yoksa belirli bilgisayarları mı hedef alıyor? 3. kişiler tarafından birleştirildiği belli. İşleyişi kötü amaçla değiştirilmiş dosya zararlı olur ve aslı iyimser ise o bunu zararlı yapmaz.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
1. attığınız linkte hipotezler doğrultusunda anlatılmış bunlar.
3. attığınız link, KMSPico'nun zararlı olduğuna karar veremez. Huh? Yoksa belirli bilgisayarları mı hedef alıyor? 3. kişiler tarafından birleştirildiği belli. İşleyişi kötü amaçla değiştirilmiş dosya zararlı olur ve aslı iyimser ise o bunu zararlı yapmaz.

Buna katılıyorum, haklısın ama şöyle bir durum söz konusu piyasa da KMSPico iyimser olan o ilk programı tarih eser oldu. Biliyorsan bana programını verirsen çok sevinirim, bizzat kendim incelemek isterim.

Dediğin gibi kaynak kodlarına bakmak lazım, En son ki kendim 2-3 yıl önce programı process hacker programı ile incelerken kayıt defterinde bazı düzenlemeler yapmıştı. Ekleme değiştirme, Normal kullanılıyordu bizzat yaşadığım olayı anlatıyorum. Program eklemedi, trojen gibi bir şey de yoktu. Ama Ağ bölümünü incelediğimde hep bir ip adresine bi sunucu ile bağlantı kuruyor. Bu bile açıkçası iç yüzünü gösterir. Ki ben karşıyım herşeyi elle yapma taraftarıyım. Manuel olarak kendim bilerek onun içinde kimsenin bu tür programlara ihtiyacının olmadığını her seferinde göstermiye çalışıyorum.

incelediğin linki bana atar mısın?

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Ama Ağ bölümünü incelediğimde hep bir ip adresine bi sunucu ile bağlantı kuruyor.

Sizin verdiğiniz /skms parametresinde bir hosta bağlantı kurmuyor mu sanki? Hem de çan çin çon sitesine...

Biliyorsan bana programını verirsen çok sevinirim, bizzat kendim incelemek isterim.

https://www.getkmspico.com/

Orijinal sitesi mi bilmiyorum. Lakin ben hep buradan indirirdim. Hatırladığıma göre bunu kodlayan kişi bi' forumda paylaşmış.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Zilla;9111403 [url' Alıntı:
https://www.getkmspico.com/[/url]

Orijinal sitesi mi bilmiyorum. Lakin ben hep buradan indirirdim. Hatırladığıma göre bunu kodlayan kişi bi' forumda paylaşmış.

Bunun bir de Autokmspico olan bir sitesini yapmışlar o da mı bunların acaba bir bakım o kadar iştahla anlattın ki insanın canı çekiyor. Sanal sunucuda bir bakım buna, Ben trojen falan da korkmam da işte şu bilgisayarını arkadan bir sunucuya bağlayıp botnet ağına ekliyorlar ya işte çok kötü bir şey en azından virüs olunca iz sürüyorsun nerelere bulaştığını belirliyorsun.

Alcyoneus

Üye
31 May 2020
194
0
Siber Alem
Bunun bir de Autokmspico olan bir sitesini yapmışlar o da mı bunların acaba bir bakım o kadar iştahla anlattın ki insanın canı çekiyor. Sanal sunucuda bir bakım buna, Ben trojen falan da korkmam da işte şu bilgisayarını arkadan bir sunucuya bağlayıp botnet ağına ekliyorlar ya işte çok kötü bir şey en azından virüs olunca iz sürüyorsun nerelere bulaştığını belirliyorsun.

Aman hocam sakın kendi bilgisayarında deneme. Sandbox ya da sanal makine falan varsa onlarla yap

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
Aman hocam sakın kendi bilgisayarında deneme. Sandbox ya da sanal makine falan varsa onlarla yap

Yok bu tür işlemleri sanal sunucuda yaparım da kendi sitesinde KMSpico kullanarak, bu sayacı sıfırlamak için günde iki kez KMSpico çalıştıran bir aktivasyon hizmeti oluşturulur. ‎böyle bir yazısı var anladığım kadarıyla Windows kms sunucusunu kullanıyor 180 gün etkinleştiriyor. geçici süreliğine sonradan kendi programını kuruyor bilgisayara o son günde bir yeniliyor işlemi böylece hep lisanslı oluyor. Benim elle yaptığım en mantıklısı değil mi? bir key lazım bunu kendi sunucularında doğrulatıyoruz. Bu işlemi bir kere yapıyoruz oluyor bitiyor. Neden bilgisayarıma etkinleştirmeden etkinleştirmiş gibi gösterim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.