Windows 10 sifre kırma ?

TRdoctor

Yeni üye
4 Ara 2020
38
2
Tekrardan herkese merhaba hayirli aksamlar umarim iyisinizdir bugün guncel bir sekilde Windows 10 laptop sifre nasil kirila bilir bilgi almak istedim yt falan dicek arkadaslar baktim pek ise yaramadi belkide ben duzgun seylerw bakmamista olabilirim simdiden kusura bakmayin

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,281
1
3,495
Merhaba, Ophcrack programını direk olarak usb belleğinizden başlatarak unutmuş olduğunuz windows şifresini bulabilirsiniz.

Örnek video

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1FrWJh4K4PY&feature=emb_logo[/ame]

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Oturum açma ekranında Parolayı sıfırla bağlantısını seçin. Bunun yerine PIN kullanıyorsanız, PIN oturum açma sorunlarınıgörün. Ağ üzerinde bir iş cihazı kullanıyorsanız parolanızı veya PIN’inizi sıfırlama seçeneği göremeyebilirsiniz. Bu durumda, yöneticinize başvurun.

Güvenlik sorularınızı yanıtlayın.

Yeni bir parola girin.

Yeni parolayla her zamanki gibi oturum açın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.