Windows 11 e geçiyim mi?

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Beyler sa eskiden ben ilk çıktığında direkt güncelledim direkt windows izin vermişti fakat şimdi ben kullanamıyorum neyse onun yolunu buldum ben fakat sorun şu ben geçiyim mi bug vs vardı çünkü beta gibi bişeydi daha yoksa geçmiyim mi hem birde darkcomt vs hack işleriylede uğraşmak istiyorum biriniz yardım ederse eğer dm den yazabilirse iyi olur hack için neyse sizce geçiyim mi yoksa wimdows 10 da kalıyim mi benim windows 11 görüntüsü hoşuma gidiyor fakat windows 11 fps sorunu veriyor.

Beyler sa eskiden ben ilk çıktığında direkt güncelledim direkt windows izin vermişti fakat şimdi ben kullanamıyorum neyse onun yolunu buldum ben fakat sorun şu ben geçiyim mi bug vs vardı çünkü beta gibi bişeydi daha yoksa geçmiyim mi hem birde darkcomt vs hack işleriylede uğraşmak istiyorum biriniz yardım ederse eğer dm den yazabilirse iyi olur hack için neyse sizce geçiyim mi yoksa wimdows 10 da kalıyim mi benim windows 11 görüntüsü hoşuma gidiyor fakat windows 11 fps sorunu veriyor.
Windows 10 a geçmeni öneririrm.
Windows 11 sanırsam özellikleri açısından daha tam oturmamış bir işletim sistemi diye bazı makalelerde okumuştum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.