Windows 11 e hashcat kurulur mu?

Gamebosss

Yeni üye
10 May 2023
35
7
Kali linux sanal makine olduğu için hashcat te gpu cracking yapamıyorum. Bu yüzden hashcat i kendi windows 11 e kurmak istiyorum.hashcat windows 11 e yüklenir mi
Yükleniyorsa nasıl Yüklenir?

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
Kali linux sanal makine olduğu için hashcat te gpu cracking yapamıyorum. Bu yüzden hashcat i kendi windows 11 e kurmak istiyorum.hashcat windows 11 e yüklenir mi
Yükleniyorsa nasıl Yüklenir?
Hashcat'ın en son sürümünü resmi web sitesinden indirin.

İndirilen dosyayı açın ve içindeki klasöre gidin.

Hashcat.exe veya hashcat64.exe gibi bir uygulama bulunmalıdır. Bu dosyayı çalıştırarak Hashcat'ı çalıştırabilirsiniz.

Hashcat'ın çalışması için bir GPU gerekebilir. Eğer bilgisayarınızda uyumlu bir GPU varsa, sürücülerini güncellediğinizden emin olun.

Gamebosss

Yeni üye
10 May 2023
35
7
Hashcat'ın en son sürümünü resmi web sitesinden indirin.

İndirilen dosyayı açın ve içindeki klasöre gidin.

Hashcat.exe veya hashcat64.exe gibi bir uygulama bulunmalıdır. Bu dosyayı çalıştırarak Hashcat'ı çalıştırabilirsiniz.

Hashcat'ın çalışması için bir GPU gerekebilir. Eğer bilgisayarınızda uyumlu bir GPU varsa, sürücülerini güncellediğinizden emin olun.
Hocam dediğinizi yaptım ama olmadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.