Windows 11 Etkinleştirme Hatası

22 Nis 2015
221
0
kuruluşunuzun etkinşetirme sunucusuna bağlanamadığınız için windowsu bu cihazda etkinleştiremiyoruz hatası alıyorum. kaç tane daha ürün anahtarı denedim aynı hatayı alıyorum ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

theDonatello

Yeni üye
23 Haz 2023
49
17
kaç tane daha ürün anahtarı denedim
Muhtemelen "W11 free key" yazıp forumlarda yazılanları deniyorsun, bunların birçoğu milyonlarca kez kullanıldığı için limite ulaşılan veya sadece etkileşim almak için random oluşturulmuş keyler olabilir.

Bunun yerine
saglamlisans'tan 150TL'ye alabilirsin, zamanında çok kullandım bu siteyi tavsiye ederim.
PTTAVM'de de 40TL'ye satılıyor fakat hiç alışveriş yapmadım buradan.

Bunların birçoğu format attıktan sonra geçersiz olur, format sonrası yeni bir key alman gerekir bilgin olsun.

Şu soru gelebilir:
"Herhangi bir key girdikten sonra, hacklenir miyim?"
Hayır, key girmek herhangi zararlı bir aktiviteye yol oluşturacak method değildir.

Program ile yapabilirsiniz.
Windows 10 Loader diye google da aratıp , indirip , çalıştırınız.

Re-Loader Activator 2.6 Final Türkçe

Re-Loader-indir.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.