Windows 11 home güvenlik duvarı

molerchi

Üye
21 Eki 2019
64
32
merhaba arkadaşlar win11 home kullanıyorum ve bu gün windows güvenlik duvarını vs. her şeyi kapatmama rağmen hala ''dosya Virüslü Olduğundan Veya istenmeyecek Yazılım içerdiğinden'' hatası alıyorum ve rat programı olsun vs. olsun yani kısaca virüslü hiç bir dosya açılmıyor ve çözümlerden araştırırken de ayarlardan windows defenderi kapatıyor arkadaşlar bende o yok
yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.. <3

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
merhaba arkadaşlar win11 home kullanıyorum ve bu gün windows güvenlik duvarını vs. her şeyi kapatmama rağmen hala ''dosya Virüslü Olduğundan Veya istenmeyecek Yazılım içerdiğinden'' hatası alıyorum ve rat programı olsun vs. olsun yani kısaca virüslü hiç bir dosya açılmıyor ve çözümlerden araştırırken de ayarlardan windows defenderi kapatıyor arkadaşlar bende o yok
Merhaba,

İlk öncelikle yardım konunuzu "THT Yardım Merkezi"ne açmaya dikkat edin. dControl isimli aracı indirip Windows defender'i kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Ek olarak SmartScreen'i kapatmayı ve herhangi bir antivirüs varsa kapatmayı unutmayın

İyi forumlar.

molerchi

Üye
21 Eki 2019
64
32
maalesef
Merhaba,

İlk öncelikle yardım konunuzu "THT Yardım Merkezi"ne açmaya dikkat edin. dControl isimli aracı indirip Windows defender'i kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Ek olarak SmartScreen'i kapatmayı ve herhangi bir antivirüs varsa kapatmayı unutmayın

İyi forumlar.
maalesef dediğin program da virüslü olduğu için açılamıyorum hatası veriyor

28 Eyl 2009
132
75
admin.php
Selamlar, bunun için Defender'ı komple kapatmayı deneyebilirsiniz ama Bilgisayarınızın güvenliği için tavsiye etmem. Yinede merak edersen;
  • Windows 10 Defender tamamen kapatma işlemi için başlata tıklayıp regedit yazın ve açın.
  • HKEY_LOCAL_MACHINE altındaki SOFTWARE’a tıklayın ve Policies’i açın.
  • Policies içinde yer alan Microsoft’a tıklayın.
  • Microsoft içinde bulunan Windows Defender’a tıklayın.
  • Pencerenin sağ bölümüne sağ tıklayın ve “Yeni > DWORD (32 bit) Değeri” seçeneğine tıklayıp değer oluşturun.
  • Değeri “DisableAntiSpyware” olarak adlandırın.
  • Son olarak değere çift tıklayın ve değer verisini 1 yapıp tamama tıklayın. Ardından bilgisayarınızı resetleyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.