Windows 11'De Kali Linux

Burakfix

Üye
28 Mar 2021
159
71
localhost
Merhabalar,

Bugün Windows 11'e geçiş yaptım
Manuel DNS ayarları VPN falan çok çok iyileştirilmiş ve memkun kaldım
Sanal makine üstünden linux kurmayıp
Store'den UBUNTU kurulumu yaptım fakat Sanal makine kadar güvenli olur mu bi sorun teşkil eder mi?

Kasem

Üye
24 Nis 2015
155
21
Hiçlik
WSL Kurulumu bir arastir derim ben Windows 10 ile cok basarili stabilize ve de VM kadar ram tuketmemesinden sebep kurmus ve de memnun kalmistim Win 11 ilen daha da stabilize olduguna eminim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.