Windows 7 ağ driver sorunu

Axionit

Yeni üye
25 Eyl 2013
49
0
Bilgisayarı formatladım ve aygıt yöneticisine girdiğimde ağ denetleyicisi,ethernet denetleyicisi,PCI basit iletişim denetleyicisi, SMbus denetleyicisi,Universial serial bus Denetleyicisinin üstünde ünlem işareti var yardı edin diğer pcden giriyorum:(:(

Axionit

Yeni üye
25 Eyl 2013
49
0
Burda tüm istediüin dıver Turkhackteam olarak uplad edildi kardeşim

otomatik yüklensin diyorsan drıver scaner tafsiye sitesinden direk indireceksen modelno yazarak

sadece eternetleri yükleyeceksen eterenet sürücüleri klasorüne göz ata bilirsin kardeşim

http://www.turkhackteam.net/program-bolumu/1030622-2014-hizli-surucu-yukleme-full.html

Bildiğim kadarıyla bu driver scannerler internetten indiriyor benim pc internete bağlanmadığı için yapamıyorum:RpS_confused:

Axionit

Yeni üye
25 Eyl 2013
49
0
sorun yok indirebilirsin rar içinde olduğu ve şifreli olduğu .için indir tıkla

Şu çıkıyor buraya hangi url ekleyeceğim?
rY8OMV.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.