Windows 7 Hiç Bir Şeyi Algılamıyor

13 Ocak 2018
169
0
4zB5BV.jpg

Sabah bilgisayar açıldıktan sonra siyah ekranla karşılaştığım için elimde olan Windows 7 CD'siyle format attım fakat hiç bir şey algılamıyor.

En önemli olan şey internet (laptop kullanıyorum)

Arhavili

Katılımcı Üye
30 Tem 2009
630
0
format cd si bozuk olabilir belki. İnternet driverini bi yerlerden bul onu kurduktan sonra zgerisi gelir bi driver programı le hepsi kurulur.

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
4zB5BV.jpg

Sabah bilgisayar açıldıktan sonra siyah ekranla karşılaştığım için elimde olan Windows 7 CD'siyle format attım fakat hiç bir şey algılamıyor.

En önemli olan şey internet (laptop kullanıyorum)

Kurulumunu yaptığın İSO sürümü eklenti paketleri olmayan msdn sürümü başka bir pc'den netten güncel driver'ları içeren UEFİ sürümlü ISO indir tekrar kur problemin hallolacaktır.

Tavsiyem Warez'den İndir >>> https://www.warezturkey.org/38630-windows-7-ultimate-sp1-32-64-bit-turkce-guncell-full.html

Son düzenleme:

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Merhaba bilgisayarlara sistem özelliklerine göre belirlenmiş

işletim sistemi tanımlarlar sizin sorunuz şu işletim sistemi windows 7

desteklemiyor ve böle donanım sorunları yaşamaktasınız

windows 10 ve 8 e geçmenizin zamanı gelmiş

driver sorunları gördüm pcnizde

internet kablonuzu bilgisayara takın ve aşağıdaki

linkten programı indirip bilgisayarınıza kurup driverlerı kurun

not program hakkında uzman kipini açın ve başka program tiklerini kaldırın

ve biligsayarınıza farklı farklı programlar yüklenmesin

https://drp.su/tr

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.