Windows windows 7 ile masaüstü bilgisayarımda yapılabilecekler?

zamane99

Yeni üye
14 Eki 2011
30
0
eskişehir
hocam bir türlü windows 7 sp1 32bit iso bulamadım.makinam pentium 4 200 gb hdd ve 2gb ramim var 32 ve 64 bit uyumlu.halihazırda makinemde (masaüstü) linux mint 13 maya mate yüklü.bir türlü kaldırıpta windows yükleyemedim.yaklaşık 5 yıldır linux deyim oncesinde windows7 ultimate sp1 vardı makinam 3.00 mh tek cpu python ve kivy çalışmak istiyorum ayrıca ntfs formatlı 80 gb likte bir diskim var fakat bunu depo olarak kullanıyorum kullanmak istediğim alan 200 gb olan hdd ve windows uzerine wirtualboxda linux 64 bit çalıştırıp buildozer de yüklemem gerekiyor çoğu depo dediğim 80 gb hdd de hazır yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkürler.
bu arada hocam değişik sitelere girip indirmeye çalıştığımda herhalde virüs de yedim,özellikle de drive bölümünde ve genelde hep rus sitelerine attı.

zamane99

Yeni üye
14 Eki 2011
30
0
eskişehir
hocam bir türlü windows 7 sp1 32bit iso bulamadım.makinam pentium 4 200 gb hdd ve 2gb ramim var 32 ve 64 bit uyumlu.halihazırda makinemde (masaüstü) linux mint 13 maya mate yüklü.bir türlü kaldırıpta windows yükleyemedim.yaklaşık 5 yıldır linux deyim oncesinde windows7 ultimate sp1 vardı makinam 3.00 mh tek cpu python ve kivy çalışmak istiyorum ayrıca ntfs formatlı 80 gb likte bir diskim var fakat bunu depo olarak kullanıyorum kullanmak istediğim alan 200 gb olan hdd ve windows uzerine wirtualboxda linux 64 bit çalıştırıp buildozer de yüklemem gerekiyor çoğu depo dediğim 80 gb hdd de hazır yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkürler.
bu arada hocam değişik sitelere girip indirmeye çalıştığımda herhalde virüs de yedim,özellikle de drive bölümünde ve genelde hep rus sitelerine attı.

kral4fero buradan gönderebiliyorsan gönder.

Moderatör tarafında düzenlendi:

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Moderatör tarafında düzenlendi:

UMMAN

Yeni üye
11 Ağu 2018
16
0
İstanbul
Konu açtığın için teşekkür ederim ve Windows 7 Windows 10 gibi değildir Tam aksine Windows 10da 2 tane yönetici birisi Siz birisi de bilgisayarın kendi atadığı administratör dür ama Windows 7'de yönetici sadece siz oluyorsunuz yani rogram veya yazılım yüklediğinizde bir kişiden veya bir programdan İzin almanıza gerek kalmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.