Windows 7 Ultimate CD'siz Format Atma

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Mafia1453 kardesım yazdırırsan olur. Kullanabılırsın.
Ekrem sağol kardesım isine yaradıysa ne mutlu bana

AhmetMeLiq

Üye
7 Ağu 2011
231
0
eğer PC nize uzun zamnadır format atmıyorsanız belgelerinizi bulut'a atıp /C ve /D yi tümden formatlamanızı öneririm

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Uyardığın için tesekkur ederım kardesım. Sımdılık turbobit olarak güncellendi en kısa zamanda daha hızlı bı yere upload edecegım. Forumda premıum generatorler mevcut.

İyi Forumlar

hasanalp98

Yeni üye
13 Ağu 2009
2
0
......

winrar şifresini buldumda daimon toolsa yerleştiriyorum setupa tıklayınca windows ınstaller çalışmayı durdurdu diyor ve açmıyor bu yardım edin pc açık tuttum kaç saat ya :(

alican02

Yeni üye
8 Nis 2012
21
0
Evet arkadaşlar, size şimdi cd ve usb ye gerek duymadan 32 bit yada 64 bıt pc nıze format atmayı anlatacagım. hatta formattan sonra orjinal yapma ve türkçeleştirme dahil. linkleride vereceğim gereklı programların. Kuracağımızı sürüm w7 Ultimate. başlayalım;
1. bize gerekli olan windows 7 iso kalıbını indirelim.
2. sonra daemon tools a yerlestirip play dıyelım ve acalım setup ı.
3. ileri dedikten sonra üstteki go to online ı secıyoruz. (güncelleştirmeleri alsın diye.)
4.'custom' diyoruz. çünkü yeni windowsu kuracağız.
5.'c' yi seçersek yenı wındows oraya kurulur. ben c yi seçmenizi öneririm. C'yi seçelim.
6.sonra yüklemeye başlayacaktır. 30-40 dk bekleyecegız :)
7.ve kuruldu. yenı windows kuruldu pcye. şimdi yerel disk 'c' ye giriyoruz.
8. orada ne kadar wndows.old yada windows.old001 varsa sılıyoruz ve pc de sadece yenı wındowsumuz kalıyor. boylece eskı wındows tan kurtuluyoruz.
9.sonra remove wat programını açıp remove WAT tıklıyoruz. yenıden baslatılıyor ve windowsumuz orjinal oluyor.
10. türkçe dil paketinini kurup dilimizde güncelleştiriyoruz. Ve bilgisayarımız formatlanmıs ve orjinal sürüm kurulmus oluyor.

SIRA GELDİ LİNKLERİ VERMEYE:

WİNDOWS 7 ULTİMATE SP1 32 BİT İNDİR

WİNDOWS 7 ULTİMATE SP1 64 BİT İNDİR

ORJİNAL YAPMA İNDİR (KONU YENILENDI PROGRAMI YENILENDI)

TÜRKÇE DİL PAKETİNİ İNDİR

DAEMON TOOLS İNDİR

DRİVER GÜNCELLEME PROGRAMI İNDİR

Linklerin 2 tanesi alıntı gersi bana aittir. Anlatım bana aittir. O kadar toparladım ekledım anlattım yazdım. bir TEŞEKKÜRÜ çok görmezsiniz umarım. Linklerin hepsi virüssüzdür. Temizdir. Güvenmeyen İndirmesin !!!

Saygılarımla,

KursaT44

EDİT: Formattan sonra Driverları otomatik güncelleyen program verılmıstır serial ve anlatımıyle bırlıkte linkte mevcuttur.

winrar şifre istiyor. yardımcı olurmusun?

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Dostum verdıgım lınktekı program ıle orjınal yapabılırsın. Ama ultımate yapmak için istiyorsan w7 ultimate loader programını kullan key ıle olmaz.

baravi47

Yeni üye
3 Tem 2009
5
0
ya ben 32 bıt llı ondırecem. tıkladım lınke normal ındır yapınca turbobıte atıyor orda ındır yada download dıye bırsey yok yada ben yapamadım yardım pls.

ismail478

Yeni üye
21 Nis 2012
45
0
antivirüs programı kullanmıyorum 3 kere denedim 3 ündede aynı hata bi 2-3 dk 0.0 mb ama kalan saatler falan yazan yerde değişme oluyor sonra bu hatayı veriyor :

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
@baravi kardeşim normal dedıkten sonra açılan pencerede premıum almanı ıster ekranda ağ üste doğru bir yerde çarpı olacak kapat devam eder. Yapamadıysan olmuyosa ss at bakalım.
@ismail kardesım sende dns yi otomatiğe al dns den kaynaklanıyor olabılır ayrıca gecmısı cerezlerı otomatık form doldurma verılerını sıl idm kullan olmadı d ye format atacaksın kardesım.

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Evet hocam güzelde windows 8.1 koysan daha güzel olacak en son sürümü :) birde utorrent yapsan çok daha iyi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.