Windows 7 Ultimate Final 32 Bit Türkçe [Full + Crack]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funk

Yeni üye
23 Kas 2009
1
0
gerizekali site yöneticileri... taşşak mı geçiyorsunuz bizimle ? bosu bosuna üye olduk. insan olun ve kapatin konuyu. bu konuyu heryerde anlatacağim.

msty-

Yeni üye
17 Kas 2009
10
0
adamlarda hala tık yok yaa illa sövcez öle anlıcaklar LİNKLER ÖLMÜŞ YENİLEYİN ŞUNLARI ARTIK YAA
milleti burda mahsur bıraktınız boşu boşuna okadar üye olduk tipitip işler yaa bu konuyu hangi sıgır açtıysa ona koyum ben ..

ralfi07

Yeni üye
15 Nis 2007
3
0
Arkadaşar boşuna uğraşmayın linkler olu.. Size çalışan linkleri veriyorum.
https://tik.lat/H3Env

Ben indirdim kurdum crack bile istemiyor. Kendinden crackli... Aktivasyonlu ve FULL hem 32 hem 64 bit sürümleri aynı konuda verilmiş.. Teşekkürler DvBSaT.BiZ

jaredmsn12345

Yeni üye
2 Ara 2009
1
0
selam arkadaslar bana yadimci olursaniz sevinirim sorunum su , windows 7 ultimate icin bu yukarida gorunen butun linklerin uzerine teker teker tiklayip hepsini mi indirmem gerekiyor ve hepsini indirdkten sonra teker teker mi acmam gerekiyor simdiden tesekkurler

fiko can

Yeni üye
18 Kas 2009
4
0
abicim bunlar uyumlumu yani 1.part rapidshareden 2.part hotfıleden yüklenebiliyormu acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.