windows 7 yi kaldırır mı?

Ananymouss

Uzman üye
15 Tem 2013
1,176
0
Akhisar
Arkadaşlar bilgisayarım windows 7 yi kaldırır mı?
özellikler:
-xp pro kullanıyom şuan
-1,50 gb ram var
-2007 model
-Cpu türü: İntel (R) Pentium (R) 4 CPU 3.40 GHz. 3412 Mhz
-diğerleri resimde

qmn42.bmp
[/url][/IMG]

qmn6r.bmp
[/url][/IMG]

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Kardeşim win7'yi kaldırır ama performans alamazsın ağır bir şekilde çalışır uygulamalar falan kasar bence sen o pc'de en uygun olarak win xp kullan daha iyi ve win7'ye göre çok çok çok daha iyi performansta kullanırsın.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
sistem

Oyunları kasmadan oynayabilir miyim 2 gb olunca? ( resimde ekran kartı iyi mi )

bu sistemle zor son cikan oyunlari oynaman biraz guc benim tavsiyem 4 gb ram ve 32 gb ssd card win7 sorun cikartmaz ama 1 gb lik video karti da lazim ama sogutman sadece cekirdek ustunde ise cok isinma yapar bu da pc nin performansini dusurur basit bir ornek veriyim benim eski dell pc 4 gb ram 1 gb video card ve buna ek olarak 64gb ssd arti 1 tb lik hdd sistem intel p4 3.4 ghz cekirdek ikili [ aslinda tarihi eser oldu] ne zaman iyi bir oyun alsam ve denesem ya donmma oluyor ya da goruntu kesiliyor sonra arastirdim sebebini sogutma dan oldugunu farkettim aslinda daha sonra sogutucu taktim kasaya ama isinma asiri oldugundan pc kendini kapatmaya basladi yani sogutma sistemi foss en guzeli yeni bir pc dedim ve yaptim sorunlar ortadan kalkti ....[ eger imkanin varsa daha iyi bir sistem kurabilirsin ]

kolay gelsin

Ananymouss

Uzman üye
15 Tem 2013
1,176
0
Akhisar
bu sistemle zor son cikan oyunlari oynaman biraz guc benim tavsiyem 4 gb ram ve 32 gb ssd card win7 sorun cikartmaz ama 1 gb lik video karti da lazim ama sogutman sadece cekirdek ustunde ise cok isinma yapar bu da pc nin performansini dusurur basit bir ornek veriyim benim eski dell pc 4 gb ram 1 gb video card ve buna ek olarak 64gb ssd arti 1 tb lik hdd sistem intel p4 3.4 ghz cekirdek ikili [ aslinda tarihi eser oldu] ne zaman iyi bir oyun alsam ve denesem ya donmma oluyor ya da goruntu kesiliyor sonra arastirdim sebebini sogutma dan oldugunu farkettim aslinda daha sonra sogutucu taktim kasaya ama isinma asiri oldugundan pc kendini kapatmaya basladi yani sogutma sistemi foss en guzeli yeni bir pc dedim ve yaptim sorunlar ortadan kalkti ....[ eger imkanin varsa daha iyi bir sistem kurabilirsin ]

kolay gelsin

Saol da yeni ram almak falan bu bilgisayara deymez. En iyisi yenisini alayim. Windows7 yi kaldiriyosa onu yüklerim diye sordum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.