Windows 8 Etkinleştirici [nefestoo OnayLı]

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft

Şu 2 Sözü Adamlar Sırf Senin İçin Yazmış .
Bilgili bir ahmak, cahil bir ahmaktan daha çok ahmaktır. (Moliere)
Boş kap, dolu fıçıdan çok ses çıkarır. (John Lyly)

Kardeşim Ben Senin Ananda Deyilim Babamda Deyilim.
Seni Burda Adam Etmeye Kalksam Ömrüm Yetmez.

En İyisi Kapı Orda.
Konuda Herşey Var. Virüs Total Kendi Pc'mden Tarattığım'da

Sen Neyin Kafasını Yapıyon ?
Biliyom Laflarımın Altından TOST Oldun Ama Bunlar Bişey Deyil.
Benim Laflarımı Her Erkek Kaldıramaz.
Bunlar Sana Bu Kadar Kin Verdiyse Düşünmüyom.
Burda Gelipde Burda Bana Ağlama.

Senin Dosyanıda İndirdim. Rardan Çıkardım Virüs Total Yaptırdım. Sen Denedinmi Onu ?
Senin Virüs Totalin Arşivin İçindeki Klasör. Kendi Konuna Bi Baksana.
Ama Videoya Alcak Kadar Değerli Deyilsin.

Bu Sana Yazdığım Son Cevap. Aslında Huyum Deyildir. Senin Giblere Cevap Yazmak.
Şuan Kendini Şanslı Hissedebilirsin.

Multi Hesap Kullanmak Ban Sebebi Bu Arada
Adam Sırf Benim Konu İçin Multi Hesap Açmış.

Adam Dedim Kusura Bakma. :woott

Son düzenleme:

calver

Yeni üye
16 Eyl 2009
20
0
İstanbul

Şu 2 Sözü Adamlar Sırf Senin İçin Yazmış .
Bilgili bir ahmak, cahil bir ahmaktan daha çok ahmaktır. (Moliere)
Boş kap, dolu fıçıdan çok ses çıkarır. (John Lyly)

Kardeşim Ben Senin Ananda Deyilim Babamda Deyilim.
Seni Burda Adam Etmeye Kalksam Ömrüm Yetmez.

En İyisi Kapı Orda.
Konuda Herşey Var. Virüs Total Kendi Pc'mden Tarattığım'da

Sen Neyin Kafasını Yapıyon ?
Biliyom Laflarımın Altından TOST Oldun Ama Bunlar Bişey Deyil.
Benim Laflarımı Her Erkek Kaldıramaz.
Bunlar Sana Bu Kadar Kin Verdiyse Düşünmüyom.
Burda Gelipde Burda Bana Ağlama.

Senin Dosyanıda İndirdim. Rardan Çıkardım Virüs Total Yaptırdım. Sen Denedinmi Onu ?
Senin Virüs Totalin Arşivin İçindeki Klasör. Kendi Konuna Bi Baksana.
Ama Videoya Alcak Kadar Değerli Deyilsin.

Bu Sana Yazdığım Son Cevap. Aslında Huyum Deyildir. Senin Giblere Cevap Yazmak.
Şuan Kendini Şanslı Hissedebilirsin.

Multi Hesap Kullanmak Ban Sebebi Bu Arada
Adam Sırf Benim Konu İçin Multi Hesap Açmış.

Adam Dedim Kusura Bakma. :woott

Sende bi video koyda millet anlasın o zaman kimin haklı olduğunu.
Not: Demagoji yapman seni haklı çıkartmaz.Video herşeyi çok açık anlatıyor.Dikkat edersen Reanalyse yapıyorum.ve ayrıca cevap vermenede gerek yok.Konudan faydalanacak kişileri bilgilendirmek için yazıyorum bunları :D

Ayrıca; dikkat ettiysen sana hiç hakarette bulunmadım.Ama sen masallah saydırıyorsun.Biliyorsun durki hakaret etmek suçluluk psikolojisidir.

Son düzenleme:

SanalKurtt

Yeni üye
22 Eki 2012
29
0
ben bu win8crack ı taaa 1,5 hafta önce calver kardeşin konusundan aldım. Ve hatta onun konusu paylaştığımda. Sistem çökertir falan dediniz ama sorun yokmuş. calver eline sağlık kardeşim nefestoo seninde eline sağlık kardeşim.

forza_45

Yeni üye
16 Ocak 2008
2
0
Kurulumda hata veriyor ürün anahtarınız yanlış diye kimse uğraşmasın boşuna yazık oldu 1 dvd ve 6 saate senin aldığın windows keyi sadece sende çalışır bizde nasıl çalışsın

forza_45

Yeni üye
16 Ocak 2008
2
0
Kurulumda hata veriyor ürün anahtarınız yanlış diye kimse uğraşmasın boşuna yazık oldu 1 dvd ve 6 saate senin aldığın windows keyi sadece sende çalışır bizde nasıl çalışsın

Ben başka bir bilgisayarda denedim sorun yok emeğine sağlık teşekkürler hp bir bilgisayarda deniyorum bios update kısmı değiştirelemiyor.Girilen ürün anahtarı yükleme işleminde kullanılacak hiçbir windows görüntü dosyasıyla eşleşmiyor.Farklı bir ürün anahtarı girin diye bir hata veriyor ama ürün anahtarı hp tarafından bios a girilmiş ben windows 8 pro değilde sadece windows 8 kursam yermi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim Yani bu bilgisayarda lisanslı win8 var fakat ben win 7 kurdum driverları olmadığı için tekrar win8 kurmaya çalışıyorum olmuyor.Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.Kolay gelsin win 8 pro çok iyi :)

huzuryagmuru

Yeni üye
21 Ağu 2009
28
0
Kardeşim sen bir numarasın bir bir bir Ellerine gözlerine aklına sağlık güzel kardeşim benim zeki insan bambaşka beeeeee helal olsun sana

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Ellerine saglık hemen win 8 dielim :)

Şimdiden H.o Kardeşim

Kardeşim sen bir numarasın bir bir bir Ellerine gözlerine aklına sağlık güzel kardeşim benim zeki insan bambaşka beeeeee helal olsun sana

Eyw Canım Kardeşim. Şırdım Şimdi ya =)

Ben başka bir bilgisayarda denedim sorun yok emeğine sağlık teşekkürler hp bir bilgisayarda deniyorum bios update kısmı değiştirelemiyor.Girilen ürün anahtarı yükleme işleminde kullanılacak hiçbir windows görüntü dosyasıyla eşleşmiyor.Farklı bir ürün anahtarı girin diye bir hata veriyor ama ürün anahtarı hp tarafından bios a girilmiş ben windows 8 pro değilde sadece windows 8 kursam yermi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim Yani bu bilgisayarda lisanslı win8 var fakat ben win 7 kurdum driverları olmadığı için tekrar win8 kurmaya çalışıyorum olmuyor.Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.Kolay gelsin win 8 pro çok iyi :)

Sorunun Çözümlediği İçin Sevindim . Ben Teşekkür Ederim. H.o Kardeşim
Gerekli Bilgiler İndirdiğin Konuda Güncellenmiştir.

2 Mesaj

Eyw Kardeşim.

hocam nedense calıstırıyorum extrack yapıyor ve sonra hic aktif olmuyor :(

Kardeşim Yönetici Olarak Çalıştırmalısın Aktivasyon Tamamen Sorunsuzdur.

123_kurt

Üye
2 Kas 2009
97
0
Konya
paylaşmış olduğun Windows8 i indirdim, kurdum çalıştı, üzerinede bu paylaştığın aktivasyonu denedim buna çalıştı.Şimdi tertemiz w8 e sahibim. :)
Ellerin dert görmesin, senin gibi paylaşımcılar lazım bu sitelere ..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
paylaşmış olduğun Windows8 i indirdim, kurdum çalıştı, üzerinede bu paylaştığın aktivasyonu denedim buna çalıştı.Şimdi tertemiz w8 e sahibim. :)
Ellerin dert görmesin, senin gibi paylaşımcılar lazım bu sitelere ..

Teşekkürler Eyw Kardeşim Konumun Adı Windows 8 Sadece Dosyalarını Vermek Olmaz.
Konumun Başlanğıcında Herkesin Sorunsuz Yüklüyebilceğini Söylemiştim.

Faydalanılmayan bilgi, harcanmayan ve hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir. (Hadis-i Şerif)

Ben Bu DVD'yi Aldığımda Kendim İçin Almadım Sadece.

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
şöyle bir bakıyorumda. bazı arkadaşlar önce win 8 yükleyip sonra virüslü falan diyorlar. Yapmayın arkadaşlar emeğe saygı... Bende yükledim bende niye sorun yok. aynı yerden indirdik... ayrıca buradan sağlam paylaşım yapan başka site yok... blogspotun sahibi bile bu konudan alıntı yapıyor... varmı diyecek söz? Helal olsun nefestoo ya..

origo35

Yeni üye
31 Eki 2012
27
0
beyler güncelleme sonrasında crack gidiyor ve ayarlardan windows u etkinleştir yapınca etkinleştiremiyor. bilgisayarım sag tık yapınca etkinleştirilmiş gözüküyor. windows 7 deki windows loader gibi düzgün kusursuz crack yokmu acaba ?

OzgurBasar

Katılımcı Üye
13 Ağu 2012
674
0
34
MegolamanIst
güncellemeden sonra tekrar ikinci kez yapın düzelecektir. bendede ilk aktive edildi sonra güncellemelerle kitlendi tekrar aktivasyon işlemi yaptım bu sefer kalıcı şekilde düzeldi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.