Windows 8 Hk. Yardım

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
Arkadaşlar benim pc win8 ve hiçbir şeyı açmıyor görev yönetici felan hiç birşeyı combofix atacağım dedım oda yonetıci olarak calıstığı için onuda acmıyor yanı yonetıcı ıznı ısteyen hıc bır seyı açmıyor yardım edın

Moderatör tarafında düzenlendi:
28 Haz 2013
208
0
UAC modu kapanmış,keylogger yemiş olma ihtimalin çok fazla

- "Denetim Masası"nı açıp "Denetim Masası\Kullanıcı Hesapları ve Aile Güvenliği\Kullanıcı Hesapları"yolunu izleyin.

2- "Kullanıcı Hesabı Denetimi'ni Aç veya Kapat"a tıklayın.

3-"...(UAC)Kullanın" kutusundaki işareti kaldırın.

215d1232211469t-user-account-control-uac-check-uncheck.jpg

4- Onaylayıp çıkın.

5- Bilgisayarı yeniden başlatın.

28 Haz 2013
208
0
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik yolunu izleyip İşlem Merkezi alanındaki Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarlarını değiştir bağlantısına tıklayın.

Bu bölüm olması lazım var mı ?

28 Haz 2013
208
0
Şu adımlar oluyor mu ;

1. Win + R Tuşlarına basarak Çalıştır'ı açın.
  2. Gelen pencereye net user administrator /active:yes komutunuyazıp Enter'a basın.
  3. Windows 8 yan menüde, Ayarlar > Bilgisayar Ayarlarını Değiştir > Hesaplar > Diğer Hesaplar diyoruz.
  4. Yönetici yapmak istediğiniz hesap üzerine basın ve düzenleyi seçin.
  5. Hesap türü bölümünden Yönetici' yi seçin ve tekrar kontrol edin.

28 Haz 2013
208
0
Kullanıcı ayarlarına girebilirsen sende çözersinde şu yolu dene ama nolur nolmaz regedit'in bir kopyasını al şu yolu dene ama az bekle bu yolu denemden önce başka bir yardım gelmezse :D

regedit ten HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\System yaptıktan sonra EnableLUA değerini sıfır yaparsanız sorun çözülür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.