Çözüldü Windows etkinlestirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Remove wat denedim ondan sonra sorun tekerrür etti.Tekrar remove wat kullandığımda daha önce denendi gibi bi uyarı verdi.Kullandığım diğer windows orjinalleştirme programları ise uninstall other cracks first uyarısı verdi. Nasıl çözebilirim ?
Windows 7 kullanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Merhaba değerli üyemiz size vereceğim linkteki etkinleştirme programını deneyebilirmisiniz.Saygılarımla

İndir SFK windows crak exe

https://www.virustotal.com/tr/file/...8dfbd86b1524e8d53ced1c4b/analysis/1519743847/

hocam program güzel ama , etkinleştirme bölümü kapalı , diğerlerinde sorun yok , ama diğerleriyle ilgili laptopta da sorun yok, bana etkinleştirme bölümü lazım . O bölümü açık olan sürüm ü var mı ? Manuel denemeye çalıştım ama beceremedim çok ayrıntı var.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
hocam program güzel ama , etkinleştirme bölümü kapalı , diğerlerinde sorun yok , ama diğerleriyle ilgili laptopta da sorun yok, bana etkinleştirme bölümü lazım . O bölümü açık olan sürüm ü var mı ? Manuel denemeye çalıştım ama beceremedim çok ayrıntı var.

Bu programı denedinizmi acaba,, deneyin olumlu olumsuz dönüş yaparsınız.

Windows 7 8 8.1 10+ O ffice Re-Loader Activator türkçe v3.0 final + oem logo özelliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.