Windows God Mod Etkinleştirme

XCodeExpertX

Katılımcı Üye
8 May 2020
274
1
52
Malatya
Windows işletim sisteminin en sevdiğim özelliklerinden biri olan '' God Mod '' özelliğinden sizlere bahsetmek istiyorum.
* Bu modu anlatmak için Windows 7 işletim sistemi kullanacağım.
--------------- AŞAMALAR ---------------
1- Masaüstünde boş bir yere sağ tık yapın.

2- Açılan seçeneklerden yeni bölümüne gelip, klasör oluşturun

3- Klasörü oluşturduktan sonra klasöre GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} ismini verin.

4- Vermiş olduğum kod sayesinde klasörünüzün simgesi değişecek ve böyle bir görüntü karşımıza çıkacaktır.

5- Son olarak God Mod'u açarak tüm ayarlara hızlı bir şekilde ulaşabilir ve bilgisayara daha çok hakim olabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.