windows güncelleme, admin ve erişim engeli

16 Eyl 2019
242
7
windows 10 yüklü bilgisayarım güncelleme yapmıyor hizmetlerden güncellemeyi elle aktifleştir diyorum erişim engellendi diyor bildiğim yöntemleri yaptım olmadı bir türlü windows update i etkinleştiremiyorum otomatik etkinleştir yapıyorum 2 3 saniye sonra tekrardan devre dışı kalıyor ayrıca bu yüzden dolayı microsoft store dan uygulamada indiremiyorum

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
windowsunuzu kurarken güncelleştirmeleri otomatik yükle ile mi kurdunuz.
windowsunuz full mü?
full ise kmspico gibi programlar mı kullandınız?
eğer orjinal key ile yaptıysanız bilgisayarınızı malwarebytes veya kaspersky gibi antivirüs programlarıyla taratıp sonrasında tekrar denemelisiniz.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
onlara ek olarak
bu adresten dosyayı indirin.
ve zipten çıkarıp yönetiic olarak çalıştırın.
karşınıza çıkan ekrandan güncellemeyi etkinleştir ve hizmet ayarlarını koru yu tik leyin ve şimdi uygula diyin.
diğer bir yol
cmd yi yönetici olarak çalıştırın
sc config "wuauserv" start= demand
sc start "wuauserv"
komutlarını girin.

16 Eyl 2019
242
7
onlara ek olarak
bu adresten dosyayı indirin.
ve zipten çıkarıp yönetiic olarak çalıştırın.
karşınıza çıkan ekrandan güncellemeyi etkinleştir ve hizmet ayarlarını koru yu tik leyin ve şimdi uygula diyin.
diğer bir yol
cmd yi yönetici olarak çalıştırın
sc start "wuauserv"
komutlarını girin.

bu komutu girince erişim engellendi diyor cihazda tek hesap var o da adminastratör hesabı lakin windows bu hesabı yönetici olarak görmüyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.